dsc_4488_1

Історії любові від неперевершеного весільного фотографа: ніжні світлини

Каліфорнійський фотограф Хосе Вілла доводить, що весільні фото не шаблонні, а справжні історії любові аккаунту Хосе Вілла – це одна велика історія любові.

Цей весільний фотограф, мабуть, один з кращих у світі, адже його роботи цікаві і захоплюючі.

Перегортаючи його сторінку в Instagram, закохуєшся в кожен кадр, в кожну історію. І мрієш про таку любов. Кожне весілля Хосе перетворює на мистецтво і це надихає.

Тому не дивно, що він один з кращих весільних фотографів Америки. Як він це робить? Начебто, все просто. Плівкова камера, прояв, сканування, пост-обробка.

Настрій, море сонця, правильна постановка, красиві люди. Такі можливості є у багатьох, але не кожен, як Хосе входить в десятку самих кращих весільних фотографів Америки.

Каліфорнійський пестун долі почав знімати весілля у віці трохи за двадцять, відразу після закінчення художнього університету.

Всього через пару років його роботи почали публікувати такі журнали як Grace Ormonde Wedding.

“Я змішую фотографію і образотворче мистецтво, утілюючи це у весільній фотографії. Для мене усі ці зйомки – привід створити що – нибудь прекрасне і дивовижне, навіть якщо мені доводиться бути в центрі цих подій. Безперечно, моєю метою є створення прекрасних фотографій, повного життя і енергії, які були б так само неповторювані як і люди, зображені на них”.

Джерело: telegraf.com.ua

banner

Залишити відповідь         

Оцініть статтю