5 ознак кризи у стосунках

Перша криза в стосунках відбувається (в середньому) після трьох спільних років життя. Саме тоді проявляється перша напруга між партнерами, обидві сторони перестають говорити один одному компліменти, і все частіше відбуваються словесні перестрілки – це говорить про наростання серйозного конфлікту.
Команда OGOGO! склала список порад, для подолання суперечок у стосунках.

стосунки

Ознаки початку кризи

Перші ознаки кризи часто непомітні або ж їх просто плутають з рутиною. Менше жестів ніжності, і люди самі відчувають, як віддаляються один від одного. Немає спільних тем, менше часу для себе, частіше виникає дратівливість, нервозність і, можливо, навіть агресія до коханого – це причини, через які ви повинні замислитися над ситуацією у своїх стосунках, інформує TerraWoman.UA.

Звичайно, кожен сам для себе знає, чи хоче він врятувати почуття, або, можливо, союз себе вже зжив. Якщо ви впевнені, що кризу варто здолати, щоб стосунки в результаті повернулися в потрібне русло, в першу чергу, ви повинні замислитися над наступними аспектами:

1. Розмова – тільки щира бесіда дозволить своєчасно вирішити виникаючі конфлікти. Під час кризи не умовчуєте про свої проблеми, бо це ще більше посилить розрив.

2. Рутина – це те, що вбиває стосунки, не варто допускати, щоб вона проникла і у ваше життя. Дозвольте собі трохи безумства, проявіть свою пристрасть, знайдіть нові спільні захоплення. Важливо, щоб інтереси були загальні – це дозволить вам знову із задоволенням проводити час один з одним.

3. Свобода – тільки відсутність обмеженості – це гарантія здорових стосунків. Дайте коханому відпочити, нехай на деякий час він вдасться до самотності, дайте йому час для роздумів або розвитку його особистих пристрастей. Пам’ятайте, що кожен має право на недоторканість приватного життя – і ви теж.

Довіра – це основа. Треба пам’ятати, що недовіра, підозрілість – це вороги кожних партнерських стосунків. Відсутність довіри викликає негативні емоції і призводить до чергових конфліктів.

5. Секс – якщо він став монотонним, потурбуйтеся про що-небудь нове. Згадайте про свої сни і бажання на початку ваших стосунків, введіть в спальню різноманітність, наприклад, спробуйте еротичні ігри і спеціальні аксесуари. Постарайтеся виконати примхи партнера.

Пам’ятайте – навіть найбільшу кризу в стосунках можна побороти. Умова тільки одна: цього хотіти повинні обидві сторони!

banner

Залишити відповідь