Американський художник перетворив бетонні стіни в брендові сумки (ФОТО)

Лос-анджелеський стріт-арт художник Thrashbird перетворив стіни закинутої електростанції в сумки відомих брендів.

Те, що звичайний обиватель вважає сміттям, для творчої людини може послужити натхненням і матеріалом для творів мистецтва.

Так сталося і з закритою в 80-х роках електростанцією в місті Лайм, штат Орегон. Американський художник Thrashbird, відомий використанням у своїй роботі громадських просторів, вирішив перетворити її занедбані будівлі (точніше, те, що від них залишилося) в величезні арт-об’єкти.

Цю серію робіт Thrashbird назвав «Долиною таємних цінностей» (Valley Of Secret Values). Ідея прийшла до нього, як тільки він побачив ці бетонні блоки.

“Руйнуючись з плином часу, [камені] повертаються в землю у вигляді пилу – метафора була занадто сильною, щоб її знехтувати”, – пояснює художник.

“Долина таємних цінностей» – частина більш масштабного проекту, спрямованого на боротьбу з надмірним споживанням”.

“Ми боремося за статус і своє місце в суспільстві і [купуємо] дорогі речі, щоб продемонструвати те, наскільки ми успішні, і наповнити своє життя будь-яким змістом, – каже Thrashbird. – Але таким чином ми проявляємо свою зневагу до людей і планеті, на які впливає наше надмірне споживання. Для багатьох сьогодні речі і соціальний статус важливіше спілкування один з одним”.

 

Крім самих стін, художник використовував сміття, який виявив там же: автомобільні шини, дерев’яні дошки і металеві конструкції.

banner

Залишити відповідь         

Оцініть статтю