bags

Модні сумочки 2018: Яку обрати?

Вибір сумки із захоплюючого може перетворитися на складне завдання, межуюче із спорудженням космічного шатлу. Кожна модниця знає, що сумка -головний акцент образу, здатний підкреслити настрій, продемонструвати почуття стилю і внести свіжу нотку в звичний аутфіт.
Образ – це не лише стильний одяг, але уміння із смаком і гармонійно поєднувати елементи, розуміння актуальних модних трендів. Новий сезон пропонує різноманітність варіантів для самовираження, але як зробити правильний вибір?
Колір
Чорний продовжує бути модним. Саме таке кольорове рішення легко комбінується з різним взуттям, одягом і аксесуарами. Але не чорним єдиним. Популярними влітку будуть також золотими, синій, червоний, винний, фуксія, білий, помаранчевий, рожевий, жовтий і пастельні відтінки. Не забувайте про принтах: в тренді комікси, мультики, поп-арт, написи і квіти.
s-applikatsiej
Матеріал
Найбільш затребуваним матеріалом залишається шкіра. Натуральна або лакова, вона може бути головною складовою або елементом декору, а шкіра рептилій і флористичні візерунки в тренді завжди. Що стосується синтетичних матеріалів, сьогодні особливо актуальні жіночі сумочки з пластика і прозорі моделі, а якщо такий варіант занадто екстравагантний, шукайте сумки з джуту, рафії, деніму, нейлону, бавовни, поліестеру і замші, інформує ladyhealth
1435696255_modnye-sumki-2015
Форма
Цього літа дизайнери дотримуються правильної геометрії, а сумки прямокутної, квадратної і круглої форми будуть, як ніколи, актуальні. Не варто випускати з уваги сумки-хобо, куби і трапеції, як і мініатюрні і максі моделі. Вони продовжують бути в тренді, разом з клатчами, скриньками і поясними сумками.
2bags
Завжди хочеться, щоб сумка була не сховищем для речей, а стильним аксесуаром, доповнюючим будь-який образ. На жаль, такої універсальної моделі не існує, але це лише можливість придбати аксесуари в різному стилістичному виконанні, оновлюючи їх в кожному новому сезоні..
banner

Залишити відповідь         

Оцініть статтю