кінострічка

Найкращі комедії 21 століття за версією журналу Rolling Stone


Фільм “Смерть Сталіна” увійшов до рейтингу 50-найкращих та посів 13-ту сходинку. Фото: N Dove/Quad Productions/Kobal/REX

Кінокритики журналу американського журналу Rolling Stone, який присвячений музиці і поп-культурі склали список 50 найкращих комедій 21-го століття.“Український інтерес” розкаже про Топ-10 найкращих комедій.

Першим став фільм “Переможці шоу” (Best in Show), 2000 рік.

Фільм розповідає глядачеві про традиційні виставки собак, та як їх господарі готують своїх улюбленців. Однак інколи люди навіть починають забувати про себе. Вони піклуються про них та навіть наймають психоаналітика.


Фільм “Переможці шоу” (Best in Show), 2000 рік. Фото: Doane Gregory/Castle Rock/Warner Bros/Kobal/REX/Shutterstock

На другому місці – “Петля” (In the Loop), 2009 рік.

Ця кінострічка знята в жанрі політичної сатири, яка обігрує прийоми сучасної англо-американської політики. Все починається з невдалої фрази про війну від міністра Саймона Фостера в одній з радіопередач. Миттєво запускається ціла низка подій по обидві сторони океану. Деякі з них впливають на розв’язання війни на Близькому Сході. При цьому часто визначальне значення мають випадкові чинники, такі як розголошення секретної інформації нижчими чинами або важливий документ потрапляє не в ті руки.


“Петля” (In the Loop), 2009 рік. Фото: BBC Films/Kobal/REX/Shutterstock

Третім став фільм “Подружки нареченої” (Bridesmaids), 2011 рік.

Героїня фільму Енні втрачає одразу прибутковий бізнес і коханого чоловіка. Однак побути на самоті та розібратись в собі їй не дає подруга, яка готується до власного весілля. Дівчину запросили стати дружкою і тепер вона має допомогти з весільними клопотами. Не довго думаючи дівчата їдуть на дівич-вечір у Лас-Вегас.


“Подружки нареченої” (Bridesmaids), 2011 рік. Фото: Suzanne Hanover/Universal/Kobal/REX/Shutterstock

Четверту сходинку посіла кінострічка “Зведені брати” (Step Brothers), 2008 рік.

Історія розповідає про двох не молодих людей, які покохали один одного. Вони досить успішні та хочуть одружитися. Жити разом вони зібрались у будинку Роберта, який проживає разом з 40-річним сином. У Ненсі також є  дорослий син-ледар Бренан. І відтепер вони житимуть всі під одним дахом.


“Зведені брати” (Step Brothers), 2008 рік. Фото: Columbia/Kobal/REX/Shutterstock

П’ятим став фільм – “Ідіократія” (Idiocracy), 2006 рік.

Фільм розповідає історію двох людей, які беруть участь у надсекретному військовому експерименті глибокого сну та пробуджуються через 500 років в похмурому суспільстві, де масово поширюється реклама.


“Ідіократія” (Idiocracy), 2006 рік. Фото: 20th Century Fox/Kobal/REX/Shutterstock

Шоста кінострічка “Любов, що збиває з ніг” (Punch Drunk Love), 2002 рік.

Головний герой фільму Баррі Іган Він виріс разом з сімома сестрами і дуже боїться любові. Через погане ставлення до себе з боку своїх родичів, він тепер ніяк не може закохатися і тому живе на самоті. Втім не зважаючи на всі негаразди він зустрічає подругу своєї сестри, яка повністю змінює його життя.


“Любов, що збиває з ніг” (Punch Drunk Love), 2002 рік. Фото: Bruce Birmelin/Ghoulardi/New Line/Revolution/Kobal/REX/Shutterstock

Сьомий фільм “Тоні Ердманн” (Toni Erdmann), 2016 рік.

Колишній учитель музики, веселун і вигадник Вінфред, вирішує налагодити відносини з дочкою, успішним бізнес-консультантом одного з престижних корпорацій. Щоб заволодіти її увагою, він видає себе за ексцентричного бізнесмена Тоні Ердманом. Своїми сміховинними і шокуючими витівками він сподівається змінити її уявлення про життя і завоювати її серце.


“Тоні Ердманн” (Toni Erdmann), 2016 рік. Фото: Komplizen Film/Kobal/REX/Shutterstock

Восьмою стала кінокомедія “Зомбі на ім’я Шон” (Shaun of the Dead), 2004 рік.

Головний герой вирішує докорінно змінити своє нудне життя. Для цього він повертає собі свою колишню дівчину, переглядає відносини зі своєю матір’ю і розбирається з повсталими з могил мерцями.


“Зомбі на ім’я Шон” (Shaun of the Dead), 2004 рік. Фото: Snap Stills/REX/Shutterstock

Дев’ятий фільм “Сорокарічний незайманий” (The 40 Year Old Virgin), 2005 рік.

У житті Енді Стіцер все добре. Чудова робота, чудова колекція іграшок, чудові сусіди, з якими він у вихідні дивиться “Загублених”. Але є в його житті одна вада. У, За 40 років Енді жодного разу не був у ліжку з жінкою.


“Сорокарічний незайманий” (The 40 Year Old Virgin), 2005 рік. Фото: Snap Stills/REX/Shutterstock

Десяту сходинку посів фільм “Життя за кадром” (State and Main), 2000 рік.

Сюжет цієї кінострічки відбувається у невеликому містечку, куди приїжджає група знаменитих кінематографістів, для зйомок нового фільму. Однак в перший же день вони стикаються з величезними неприємностями, які руйнують їхні плани. Ситуація ускладнилася через те, що згорів млин в якому мали знімати фільм. Але крім цього у них також виникають труднощі з робочим персоналом.


“Життя за кадром” (State and Main), 2000 рік.  Фото: James Bridges/El Dorado/Ugc/Kobal/REX/Shutterstock

Останніми стали фільми “Фантастичний містер Фокс”, “Американський психопат” і “Досить слів”.

Джерело : Український інтерес.

banner

Залишити відповідь         

Оцініть статтю