Шоколад і сосиски: найдивніші сніданки у світі (ФОТО)

Кожна країна, а іноді і просто регіон має особливості у кулінарії, які для місцевих завжди в радість, а от для приїжджих – дивина, яка викликає питання – це взагалі їстівне?


1. Веджимайт

vegemite.jpg (34.14 Kb)

Австралійці вирішили не обмежуватися нутеллою чи джемами, тож ранки здебільшого починають з тостів, намазаних веджимайтом. Солодка, рідка паста з насиченим чорним кольором – ми б не ризикнули, а ви?

2. Шоколад

hagelslag.jpg (42.42 Kb)

Якщо у нашому дитинстві найкращими солодощами був хліб з цукром та сметаною, то для нідерландців навіть зараз немає нічого кращого за шматочок хліба з маслом, посипаний шоколадною присипкою або іншими некорисними солодощами, які можна знайти у відділі сухих сніданків.

3. Все на купу у США

peanut-butter-jelly.jpg (52.34 Kb)

Арахісове масло в Америці давно стало “символом” національної кухні, як у Канаді, до прикладу, кленовий сироп. Наприкінці 1890-х років журнали для домогосподарок навчали, як готувати масло, перрекручуючи арахіс через м’ясорубку, а зараз ця коричнева паста разом із джемом – сніданок більшої половини американських родин!

4. Ковбаса і чорна незрозуміла штука

black-pudding.jpg (39.86 Kb)

Шотландці здавна навчені снідати ситно – зважаючи на їх клімат це зовсім не дивно, але навіть нас, українців, в чиєму меню є сало й борщ, не може не здивувати такий сніданок: фасоля, яєшня, сосиски або підсмажені ковбаски, гриби, запечений помідор і навіть кров’янка!

banner

Залишити відповідь         

Оцініть статтю