Скажи мені "так" над прірвою: які екстремальні весілля придумують закохані (ФОТО)

Хто ж не любить погуляти на розкішному весіллі? А чому б не відзначити шлюб у такій локації, де від страху можна накласти в штанці?


Наприклад, одна пара в США одружилася на сітці, підвішеній над глибоким каньйоном у місті Моаб, штат Юта.

_103170221_p06hqjr6

Якщо чесно, то від самого погляду на їхні фотографії паморочиться в голові.

Сама церемонія відбулася в листопаді минулого року. Та оскільки зараз у розпалі сезон весіль, їхнє відео знову стало вірусним, бо його поширили кілька сайтів.0

Молодий і молода – професійні слеклайнери. Тож, певно, вони знали, що роблять. Припускаємо, що саме з цієї причини вони не забруднили весільне вбрання (якби на їхньому місці були ми, навряд чи воно б лишилося чистим).

Слеклайн схожий на ходіння по канату, тільки мотузка (або в цьому випадку – сітка) натягнута не дуже туго.

Ось це місце…

Сітка
Саме на цій сітці, натягнутій над каньйоном, відбувалося весілля Кімберлі Веглін та Раяна Дженкса
Весілля над прірвоюПара подбала, аби їхні родичі та друзі, які не займаються слеклайном, почували себе максимально комфортно

Як згодом пояснила у своєму пості в Facebook наречена Кімберлі Веглін, на весіллі були “повітряні гімнасти, що виконували акробатичні трюки на шовку й лайкрі під нами, дівчата з букетами стрибали з парашутами зі скель і розкидали пелюстки троянд, наші друзі ходили по линвах довкола нас, а шикарний бенкет влаштували просто в пустелі”.

На щастя, додає Кімберлі, вони з нареченим Раяном Дженксом заздалегідь подбали про те, щоб друзі та рідні, що не займаються слеклайном, не впали й не порозбивалися на смерть.

Так, ми в курсі, насправді акули не нападають на юрби людей, і кепську славу їм приніс фільм “Щелепи”. Китові акули мають грізний вигляд, але насправді харчуються лише планктоном. Хух, яке полегшення! Та все одно ми не впевнені, що нам було би приємно почуватися кормом для риб, плаваючи, коли треба промовляти шлюбні обітниці.

Джерело : bbc

banner

Залишити відповідь