48_9926080a80b8c6e4a29b8583e12e7d4f

Відомий італійський фотограф показав найкрасивіші бібліотеки світу (ФОТО)

У серпні видавництво Taschen – світовий лідер з випуску книг про мистецтво, починає продаж книги відомого італійського інтер’єрного фотографа Массімо Лістрах “Найкрасивіші бібліотеки світу”. Як пише Quartzy, нове видання представляє світові книгосховища як культурні об’єкти.

У книзі “The World’s Most Beautiful Libraries” представлені фото 55 бібліотек в 16 країнах (в основному, європейських). Майстер інтер’єрних знімків, наприклад, зобразив бібліотеку деї Джіроламіні, найстарішу в Неаполі (Італія), а також одне з найбільших і найстаріших книгозбірень Ірландії – бібліотеку Трініті-коледжу в Дубліні, де зберігаються п’ять мільйонів томів.

Фотографії супроводжуються текстом від двох авторів англійською, французькою та німецькою мовами, створюючи історичний “фон”. Як зазначає видання, історії – здебільшого сухі і академічні, але все ж включають “ласі шматочки”. Наприклад, там можна знайти відомості, що королівська бібліотека палацу Мафра в передмісті Лісабона (Португалія) в 1745 році отримала особливі права від Папи на зберігання книг зі списку заборонених Ватиканом. Доступ до них можна було отримати тільки з дозволу короля.

banner

Залишити відповідь         

Оцініть статтю