Як проходить Всеукраїнський день «Візьми собаку на роботу» (ФОТО)

Сьогодні, 6 липня, 475 собак по всій Україні проводять робочий день в офісах 
разом зі своїми господарями.

Сьогодні, 6 липня, 475 собак по всій Україні проводять робочий день в офісах разом зі своїми господарями. До Всеукраїнського дня «Візьми собаку на роботу» приєдналися у 53 містах. Найбільше учасників у Києві, Запоріжжі, Львові, Чернігові та Дніпрі.

Шостий рік поспіль взяти чотирилапих в офіс, робити Україну дружнішою до тварин і зміцнювати статус чотирилапих компаньйонів закликала компанія «Kormotech». Сьогодні у їхньому львівському офісі можна зустріти мопса, пекінеса, бігля, китайську хохлату-пуховик та інших.

Ініціатива стає все популярнішою. З кожним роком якомога більше офісів в Україні стають дружніми до чотирилапих. Цьогоріч участь в акції беруть 248 компаній. Торік Всеукраїнський день «Візьми собаку на роботу» об’єднав 50 компаній з 15 міст України.

В соцмережах за хештегом #мійсобаканароботі користувачі діляться фотографіями
і враженнями від ідеї прийти на роботу з улюбленцем.

«Це день не про собаку, а про розуміння та підтримку потреб і вподобань інших людей. І про те, що собаки одні з тих, в кого ми віджали цей світ взагалі-то, зробивши його з такого, як підходив їм, таким, як підходить нам. Моє робоче місце догфрендлі 24/7, але мені б хотілося, щоби всі на світі люди могли без проблем, дорікань та осуду мати з собою свого собаку там, де їм це потрібно», — написала письменниця Катерина Бабкіна під фото зі своїм песиком.

Ірина Литовченко з Міністерства охорони здоров’я теж пояснює, чому взяла сьогодні на роботу собак:

«Важливий день, коли в офіси та на робочі місця з собою можна і потрібно брати своїх домашніх улюбленців. Це не просто розвага. Це ініціатива, яка змінює статус собак у суспільстві і розвиває дружню до тварин інфраструктуру в Україні. А з нею дійсно складно».

banner

Залишити відповідь         

Оцініть статтю