Американка знімає найстаріші дерева планети (ФОТО)

Деяким «моделям» фотографа сотні і навіть тисячі років.
Ось уже більше десяти років Бет Мун мандрує найвіддаленіших куточках нашої планети в пошуках найстаріших і рідкісних дерев. Але цей термін такий малий в порівнянні з віком гігантів, портрети яких вона створює.


Бет стала автором цілих серій знімків з поетичними назвами – «Стародавні дерева» і «Острів крові Дракона». В цьому проекті можна насолодитися фотографіями лісів Сокотра в Ємені.

2-4

Також тут можна побачити рідкісні Драконові дерева – вони ростуть тільки на плато острова і вважаються осколками древньої флори Землі. За старовинною легендою, там жив дракон, який полював на слонів і пив їх кров. На місці, де загинули в сутичці хижак і його жертва, виросли гігантські дерева.

Серія «Алмазні ночі» цікава нічний зйомкою. На знімках Мун велетні з спрямованої вгору кроною на тлі зоряного африканського неба виглядають фантастично.

Фотографії Бет Мун – не стільки твори мистецтва, скільки крик про допомогу. Потужні, на перший погляд, вікові дерева страждають від діяльності людини і зникають безповоротно, несучи з собою в землю цілі епохи.

7-3

Знімки фотографа привертають увагу різних організацій до цієї проблеми, показують, наскільки цінними є дерева для історії і культури.

8-2

Джерело : Naked-science

banner

Залишити відповідь         

Оцініть статтю