Франківка створює оригінальні букети з сухоцвітів

Квітучі простори ланів та степів, аромати лісу та запашних трав − все це можна відтворити в композиціях з природного матеріалу.

Принцип екологічності є однією з світових тенденцій дизайну та моди. Особливо це актуально для міст, жителі яких не мають можливості постійно спілкуватися з природою.

Букети з сухоцвітів можуть бути романтичними чи абстрактними, ніжними чи виразними, мати різні кольори та форми. Яскравість багатьох не поступається живим квітам та майже не потребує догляду. Композиції з сухих квітів не потрібно поливати, для них підходять будь-які посудини. Вони ідеально підходять і для оформлення офісних приміщень, ресторанів, залів офіційних заходів.

Команда OGOGO! поспілкувалась з франківською майстринею, котра творить красу з сухих квітів. Вона розповіла нам про те, чому почала займатись цією справою, та чим же такі особливі її букети.

– Коли і як виникла ідея займатись  такою флористикою?

– Квіти приваблювали мене ще з дитинства. Мабуть тому, що в мене вдома завжди була величезна посадка різноманітних квітів, трав. Я любила проводити час на цих клумбах-грядках, завжди з любов’ю ставилася до цього. Час ішов, я дорослішала, а любов тільки збільшувалася!

Проте по закінченню літа барви квітів згасали, а мені хотілось затримати їх на довше. Так я й почала збирати і засушувати найрізноманітніші види трав та квітів. Щоб цим могла насолоджуватися не тільки я, а й оточуючі. Вирішила створювати букети та квіткові композиції на будь який смак.

– Які саме квіти обираєте? 

– Квіти, які я обираю, діляться на два типи. Перші – це ті, які замовляю на різних сайтах, вони рідкісні. Більшість  не зустрінеш в повсякденному житті, в нашій місцевості. Інший вид – це ті, які збираю сама, стеблинку до стеблинки. Засушую та готую для використання.

– Всі вони стабілізовані, чи є й просто засушені?

– Є просто засушені. Тільки деякі з них стабілізовані. Наприклад – евкаліпт та його плоди, з якими я працюю.

– Де збирають чи звідки постачають трави-квіти?

– Замовляю переважно на одній сторінці з інстаграму, в них великий асортимент. Також багато сухоцвітів збираю неподалік дому, адже проживаю в сільській місцевості. І якщо є бажання, а воно в мене є, то можна знайти безліч красивих рослин.

– Сільки часу йде на те, щоб підготувати/засушити їх, та за скільки треба робити замовлення? 

– Час, який іде на сушіння трав та квітів, різний. В залежності від самої рослини, її структури, виду та стану, в якому я її зібрала. Якщо сухоцвіти, які людина бажає бачити в своєму букеті є в наявності, то замовляти можна за декілька годин. Та якщо ж об’єм роботи великий – наприклад, оформлення для фотосесій чи декору весіль – то за два дні.

– Для яких потреб люди замовляють такі композиції?

– В подарунок на день народження, іменини, фотосесії, весілля. Різні потреби. Декор із сухоцвітів підходить для будь-якого свята та події. Тим паче, він довго радуватиме око й душу.

– Бувало таке, що просили скласти букет на подарунок дівчині? Чи дарують такі букети?

– Звісно дарують! Мої букети, незважаючи на те, що з сухих трав та квітів, дуже ніжні, витончені. Їх можна створювати з побажаннями замовників. А також я люблю додавати до них пір’їни різних птахів. Тоді вони виглядають більш граційно та загадково.

– Яка в середньому ціна букету?

– Від 50 і до 500 гривень.

– Що плануєте надалі?

– В майбутньому хочу розширити свою майстерню, зробити свій міні арт-простір. Також займатись не лише сухоцвітами, а ще й повітряними рослинами (air plants), та декораціями із природного моху, планую його вирощування.

Ця робота приносить мені радість та щастя, навіть коли складаю букет о другій ночі .

Майстриню звати Тамара, 23 роки. @tymoroff
Детальніше ознайомитись з роботами можна за посиланням: @sukhotsvitu

36281706_422557264895839_4079054423832133632_n

 

banner

Залишити відповідь