10 туристичних напрямків, які набрали популярність у 2017 році

Всесвітня туристська організація при ООН опублікувала звіт, в якому вказала найдинамічніші туристичні напрямки 2017 року.

Деякі країни, що потрапили в список, відновлюють туристичний потенціал після тривалого спаду, пов’язаного з терористичною загрозою. Але є і такі держави, які ніколи не вважалися традиційними туристичними напрямками.

Палестина

Згідно зі звітом, за 2017 рік у країні спостерігається зростання на 57,8% числа іноземних туристів. Прогнозується, що до кінця року Палестина прийме понад 630 тисяч мандрівників.

Держава Палестина офіційно визнана 135 державами-членами ООН і входить до складу Ліги Арабських Держав, але не має статусу повноправного члена ООН, оскільки не визнана трьома державами-постійними членами Ради Безпеки ООН (США, Великобританією і Францією), а також більшістю країн Євросоюзу, Японією і деякими іншими.

Египет

У Єгипті знаходяться пам’ятки різних епох і цивілізацій: давньоєгипетської, християнської (коптської), середньовічної арабської. Однак, за останні кілька років туризм в Єгипті переживає не найкращі часи. Зокрема, розвитку туристичної галузі заважає політична нестабільність у країні і зовнішня загроза. Це призвело до того, що країна втратила своє головне джерело доходу. Однак, у поточному році відзначається зростання числа іноземних туристів на 51% у порівнянні з минулим роком. Прогнозується, що загальне число туристів до кінця року складе майже вісім мільйонів осіб.

Північні Маріанські острови

Держава розташована у західній частині Тихого океану на архіпелазі Маріанські острови. Більшість людей, швидше за все, не зможуть показати на мапі, де розташовані Північні Маріанські острови, однак це не завадило їм стати одним з найпопулярніших та розвинутих туристичних напрямків цього року. Основа економіки Північних Маріанських островів – іноземний туризм (до 500 тисяч туристів на рік). Згідно зі звітом Всесвітньої туристської організації у 2017 році ріст числа іноземних туристів склав 37,3%.

Ісландія

Ісландія стала набирати популярність в останні роки: значне число становлять прихильники серіалу «Гра престолів». Ряд епізодів серіалу знімався саме в Ісландії. Цього року тенденція збереглася. Згідно з дослідженням Всесвітньої туристської організації у цьому році зростання числа іноземних туристів у країні склав 34,9%. Прогнозується, що до кінця року країна прийме майже 2 мільйони 500 тисяч мандрівників.

Туніс

Туніс, який займає стратегічно вигідне територіальне положення, завжди привертав до себе увагу розвинених цивілізацій. Фінікійці, римляни, вандали, візантійці, араби, турки-османи і французи відзначилися тут, залишивши історичні пам’ятки свого перебування. Туризм відіграє важливу роль в економіці Тунісу. Близько 400 тисяч осіб, що складає 12% активного населення країни, зайнято у сфері туризму. Погано на розвиток туризму позначається висока загроза терористичних атак. Однак, останнім часом ситуація починає змінюватися. Згідно із даними Всесвітньої туристської організації у 2017 році спостерігається зростання кількості іноземних туристів на 32,5%. Якщо поточна тенденція збережеться, то до кінця року країна прийме сім мільйонів 500 тисяч іноземних туристів. Це число приблизно відповідає рівню 2010 року, коли країну відвідало сім мільйонів 800 тисяч мандрівників.

В’єтнам

Туризм у В’єтнамі – важлива частина сучасної в’єтнамської економіки. У 2017 році країна стала одним з найпопулярніших туристичних напрямків в Азії. Число іноземних туристів цього року вже на 31,2% вище, ніж в минулому. Тому очікується, що до кінця року країна зможе прийняти 13 мільйонів туристів. Інвесторів будівництва готелів привертає увагу берегова лінія довжиною три тисячі кілометрів і великі міста. Туристичні пропозиції стають все більш різноманітними. Оператори пропонують тури по ознайомленню з малими народностями, піші та велосипедні тури, сплави на байдарках і тури по декількох країнах, в основному по сусіднім Камбоджі і Лаосу.

Уругвай

Уругвай став одним з найрозвинутіших туристичних напрямків у Південній Америці. У порівнянні з 2016 роком кількість іноземних туристів тут виросла на 30,2%. Уругвай – одна з найбільш економічно розвинених країн Латинської Америки. Останнім часом важливе значення в економіці зайняли туризм і банківська справа. Прогнозується, що до кінця року Уругвай прийме майже чотири мільйони зарубіжних туристів.

Нікарагуа

Число іноземних туристів, що прибувають у Нікарагуа у 2017 році, зросла на 28,4% в порівнянні з минулим роком, що робить країну одним з найбільш привабливих туристичних напрямків у світі. Прекрасні пляжі, цікава історія і численні можливості для відпочинку і розваг залучають у цю країну туристів з усього світу. Прогнозується, що цього року кількість іноземних туристів перевищить два мільйони осіб.

Монголія

Можливо, найнесподіванішим учасником цього рейтингу стала саме Монголія, яка вважається країною ізольованою, розташованою посеред степів і пустель. Однак, цей напрямок зараз все частіше приваблює туристів з різних країн світу. Згідно з даними Всесвітньої туристської організації число іноземних туристів у 2017 році зросла на 28,3% у порівнянні з минулим роком.

Ізраїль

Туризм, особливо паломництво, також є важливою статтею доходів Ізраїлю. Завдяки спекотному клімату, пам’яткам і унікальній географії – від засніженої вершини гори Хермон, де розташована гірськолижна база, і лісів Галілеї до сафарі в Іудейській пустелі і пустелі Арава – Ізраїль залучає велику кількість туристів. Згідно з даними Всесвітньої туристської організації число іноземних туристів у 2017 році зросла на 25,1% у порівнянні з минулим роком. Очікується, що до кінця року країна зможе прийняти до трьох мільйонів 700 тисяч  туристів з різних країн світу.

Джерело

banner

Залишити відповідь