13 відтінків ювілейного "Франківського подіуму" у фото

23 квітня “Франківський подіум” вже втридцяте зібрав модниць та модників Прикарпаття у Pasage Gartenberg.

франківський подіум, показ-01615

Цього вечора на оцінку глядачам показали тринадцять колекцій одягу та аксесуарів.

Засновниця свята Тетяна Терсенова-Заводовська розповіла OGOGO, що лише троє дизайнерів раніше презентували свої роботи, решта – дебютували на сцені 23 квітня. До того ж, абсолютна більшість творців вбрання – місцеві автори.

Прикрасою майже кожної колекції стала місцева красуня, “Королева України-2016” Вероніка Михайлишин.

франківський подіум, показ-02361

Розпочався показ презентацією нової колекції весна-літо 2017 від бренду VICTORIA BELEY.

Це вже друга колекція від стильної франківської дизайнерки.

Далі знані в місті селебрітіз продемонстрували новинки від “ІВО Оптики”. На доріжку у стильних окулярах виходили акторка Галина Баранкевич, співачка Оксана Романюк, бізнес-вуман Оксана Мельник і звісно ж, сама Тетяна Терсенова-Заводовська.

Третьою презентувала колекцію від творчої майстерні “Гаптувальня” колишня перша віце-міс Прикарпаття, а нині діюча адвокатка Наталя Гергелюк-Чернега.


Вперше на огляд виставив свої роботи бренд “RоRо”. Це – колекція про жінку, яка натхненна красою і колоритом місцевих традицій.

Вечір продовжив спільний показ дизайнерок Вікторії Дячук, Ольги Красильнікової та Наталії Іванків.

Місцева дизайнерка Надія Зайцева потішила франківок одразу двома колекціями.

Спершу – яскравим вбранням “весна-літо” та показом розкішних вечірніх суконь.

А далі присутнім жінкам порадили затамувати подих, а чоловіків попросили закрити очі – адже на доріжку вийшли моделі у відвертій, ніжній та спокусливій білизні від магазину “Феєрія”, де представлена колекція від харківського бренду Bride in style. Також у цьому показі гості свята оцінили вечірні і весільні сукні.

Затамувати подих й дійсно було від чого.

Після побаченого у Pasage Gartenberg оголосили невеличку перерву, яку використали для смакування шампанського, вина і закусок та фотографування на доріжці “Франківського подіуму”.

По перерві з прем’єрною колекцією ”Little Angel” старт у дизайнерській справі взяла добре відома франківським копам світська левиця Дана Орленко. В яскравому театралізованому дійстві, під акомпонемент скрипаля та акторів-ангелів, котрі вийшли з-за хмар, вона представила чуттєву колекцію дитячого одягу. Присутніх в цей час частували янголами з білого шоколаду.

Як бачимо, вбрання представили веселі місцеві дітки, серед яких були й темношкірі малюки. Виступ настільки сподобався глядачам, що вони проваджали його стоячи і оплесками.
Як відзначила Терсенова-Заводовська, в Дани Орленко – найскладніша колекція, адже на роботу з дітками мало хто наважується.

Марія Чуднова виставила на огляд вражаючу колекцію вбрання у національному стилі.

Юна скрипалька, а віднедавна і дизайнерка Христина Курляк зі Львова презентувала тематичну музичну колекцію вечірніх суконь. Ірина Гринишин також представила серію вечірніх суконь і не тільки.

Партнером колекції Гринишин стала “Оптика твого міста”.

Також свої роботи показала Зінченко. Ну а завершила вечір добре відома не лише в Україні місцева майстриня Лєна Васенко.


Чудові весільні сукні, чи не так?

Ювілейний “Франківський подіум” став цікавим саме тому, що юристи, колишні моделі, скрипалька, незважаючи на щоденну рутину, наважилися самореалізувати свої художні таланти.

І, як підтвердила своїм теплим прийом публіка, творити красу у них виходить дуже добре.

banner

Залишити відповідь