Чи популярна лазерна епіляція в Івано-Франківську

Сучасні чоловіки та жінки, щоб бути привабливими та почувати себе комфортно, намагаються позбутися зайвого волосся на різних частинах тіла. Для цього витрачають кошти на засоби для гоління, нерідко терплять подразнення шкіри чи болісні епіляції воском. Щоб вирішити ці проблеми, придумали лазерну епіляцію.

У Центрі лазерної епіляції та косметології «МедАрт» кажуть, що процедура є не надто болючою та безпечною. Лазерний промінь проникає не глибше шкіри, тобто не шкодить внутрішнім органам, та руйнує волосяну цибулину. Залежно від ділянки тіла та особливостей організму клієнта фахівці рекомендують приблизно 4-8 процедур, тоді буде досягнутий бажаний результат.

З кожним роком ця процедура стає популярнішою. Лікарка «МедАртЦентру» Мар’яна Перцей зауважила, що лазерна епіляція є ефективною та доступною. З минулого року кількість клієнтів, які позбуваються зайвої рослинності завдяки цій процедурі, збільшилась приблизно на 30-40%.

Найчастіше послугою користуються люди віком 30-40 років.

«Наймолодшою клієнткою була 14-річна дівчина. Однак юним людям часто відмовляємо, питаємо дозволу батьків. Все залежить від ділянки тіла, на якій хочуть застосувати лазерну епіляцію. Якщо це обличчя, то у підлітків може статися викид гормонів, буде гормональний ріст. Найстаршою клієнткою була 60-літня жінка», – прокоментувала пані Мар’яна.

В Івано-Франківську є попит на всі види послуг. Найчастіше жінки хочуть позбутися волосся під пахвами, на ногах, в зоні бікіні, а чоловіки – на спині. Є й незвичні прохання, про які в Центрі не розповідають через конфіденційність.

Ціни коливаються від 140 до майже 2 тисяч гривень, наприклад, 208-234 гривень коштує епіляція верхньої губи, 1650-1850 гривень – ніг, 390-480 гривень – пахвові області. Якщо зважати на тривалий результат, то це невеликі кошти. Як кажуть, краса вимагає жертв.

banner

Залишити відповідь