Чому варто прикрасити дім естетичними сухоцвітами. Поради франківської флористки (ФОТО)

Живі квіти у вазі – це красиво. А от викидати щотижня зів’ялі й часом дорогі букети – це сумно. Добре, що є запашна та приваблива альтернатива – сухоцвіти. 

Популярність таких композицій набирає обертів. Чому це чудовий декор для наших помешкань та офісів розповіла для читачів Огого. іф франківська флористка Єва Жасминова.

Сухоцвіти — це гарно

Вдале поєднання сухих рослин може стати чудовим декором дому, кав’ярні, салону краси чи офісу. Така деталь говорить про ваш смак, а також піднімає настрій своїм виглядом чи приємним ароматом, як у лаванди чи евкаліпту. Рослинки можна пофарбувати, наприклад, у трендовий синьо-жовтий чи колір, який личитиме вашій кімнаті. 

“Франківці замовляють різні композиції, здебільшого під свій інтер’єр. Інколи є особливі побажання, хочуть щось екзотичне, більш зелене, чи більш пастельне”, – зауважує флористка. 


Популярними зараз є лагурус, фалярис. Часто використовується в композиціях бавовна, льон, евкаліпт, рускус. Єві подобаються гортензія, лаванда, пальмове листя, протея, ковиль, озотамнус. Також красиво виглядає стабілізована гіпсофіла та троянди.

Сухоцвіти довговічні

Помилково думати, що це пожовклі квіти, які обсипаються. Правильно висушені та стабілізовані, тобто підготовлені в спеціальному розчині рослини не поступаються  естетичністю живим. 

Композиції з сухоцвітів милують своєю красою від 2-5 років. Вони не змінюють колір та не в’януть. За ними легко доглядати та не потрібно поливати. 

“Головне,  не ставити їх на протяг, у місця з надто високою вологістю та під пряме сонячне проміння. Якщо композиція стоїть у вас більше року, то можна обдути холодним повітрям фену на низьких потужностях”, – радить франківка.

Сухоцвіти – це екологічно

Сухоцвіти створила природа. Вони гіпоалергенні, у більшості випадків не викликають алергії, тобто безпечні для людей та тварин. 

“Зараз бачу багато сухоцвітів у закладах міста та магазинах. Тішить, що люди вибирають екологічну альтернативу живим квітам.

Я теж люблю живі квіти, проте вони в‘януть за тиждень, то ж це тимчасове задоволення, на відміну від стабілізованих рослин”, – додала флористка. 

Більше фото на сторінці в Інстаграмі https://www.instagram.com/jasmine_flowers_ukraine/.

banner

Залишити відповідь