Франківська косметологиня пояснює різницю між ботоксом та філлером

В гонитві за красою та збереженням молодості, жінки готові на відчайдушні вчинки. Дорога косметика, незліченна кількість баночок на полиці у ванній, чудернацькі процедури в кабінеті косметолога, уколи в обличчя та ще багато інших методів, щоб якомога довше виглядати привабливо. І самій в цьому різноманітті розібратись, мабуть, неможливо. Тому так важливо знайти фахівця, якому можна довірити своє обличчя і без страху робити ті процедури, які він вам рекомендує.

Сьогодні поговоримо про ін’єкції краси, які борються із віковими змінами. Ніхто не хоче прокинутись зранку і виявити в себе на обличчі нову зморшку, а якщо така і з’являється, ми поспішаємо спекатись її. Найчастіше косметологи радять ін’єкції ботоксу чи філлерів, але в чому різниця, і що обрати саме вам? Про це на своїй сторінці в Інстаграм розповідає франківська косметологиня Леся Мажак.

Ботокс та філлери – це два різних методи корекції обличчя, і кожен з них має свої особливості та використовується у різних випадках.

Ботокс – це препарат, який тимчасово блокує м’язи, запобігаючи появі зморшок. Він чудово підходить для розгладження зморшок, особливо мімічних.

Філлери – препарати, що містять гіалуронову кислоту та використовуються для відновлення об’єму та вирівнювання шкіри. Вони допомагають відновити втрату об’єму в губах, скулах , видовжити чи змінити форму бороди, краю нижньої щелепи .

Тобто ботокс використовують, коли ще немає заломів шкіри і зморшки не глибокі. Через блокування м’язів обличчя, сповільнюється утворення нових зморшок. А якщо ви помітили на обличчі глибокі заломи, які помітні навіть тоді, коли ви повністю розслабляєте лице, просто знерухомити м’яз вже не вийде. Потрібно заповнити дефіцит об’єму, в цих випадках використовують філлери.

Завжди перевіряйте кваліфікацію спеціаліста перед візитом на подібні процедури, а ще дізнайтесь, якими препаратами він працює. Не погоджуйтесь на ін’єкції несертифікованими засобами сумнівної якості.

banner