Франківська косметологиня розповідає про ТОП-5 вітамінів для волосся

Всі ми мріємо про густе та блискуче волосся. Купуємо різні шампуні та маски, підбираємо різноманітний догляд. Хоча причиною тьмяного та ламкого волосся насправді може бути недостача вітамінів та мікроелементів в організмі. 


Франківська косметологиня Віта Костурович розповіла про 5 найдієвіших вітамінів, які можуть покращити стан вашого волосся.

Вітамін А

Покращує метаболізм волосяних фолікул та рогових клітин шкіри голови. Вітамін A також допомагає зберігати природний блиск і м’якість волосся, захищаючи його від сухості та ламкості. 

Вітаміни групи Б

Покращують розвиток волосяних фулікул, а від цього поліпшується і ріст волосся.

  • Biotin (вітамін B7): Відомий як “вітамін краси”, біотин допомагає підтримувати здоров’я волосся, зміцнюючи його структуру і сприяючи зростанню. Він також може запобігати випаданню волосся і підвищити його еластичність.
  • Ніацин (вітамін B3): Ніацин забезпечує кровообіг до шкіри голови, що сприяє здоровому росту волосся. Він також може зміцнити волосяні фолікули і збільшити об’єм.
  • Пантотенова кислота (вітамін B5): Цей вітамін допомагає зберігати вологу у волосі, запобігаючи його сухості та ламкості. Він також може поліпшити текстуру і зробити його м’якшим і гладеньким.

Вітамін С

Стимулює синтез колагену, що сприяє зміцненню волосяного волокна і покращенню його текстури. Це може зробити волосся більш міцним і еластичним. Вітамін C допомагає захищати волосяні фолікули від пошкоджень, спричинених вільними радикалами та стресом оксидативного характеру. 

Вітамін Д

Нестача цього вітаміну може загрожувати сповільненням росту та випадінням волосся.  Основна функція вітаміну D полягає в підтримці здорового функціонування волосяних фолікулів.

Риб’ячий жир

Корисний додатот до дієти для підтримки здоров’я волосся, особливо для тих, хто має проблеми з лупою, запаленням шкіри голови або втратою волосся. 

Проконсультуйтеся з вашим лікарем, щоб визначити, яких вітамінів вам не вистачає та компенсуйте дефіцити. Щоб ваша зачіска завжди була розкішною!

banner