Харизматичне ню франківця, що відволіче від проблем і турбот (ФОТО)

Фотограф з Івано-Франківська Сергій Мосевич вражає мережу харизматичними світлинами оголених дівчат. Показує не лише гарне тіло і сексуальні вигини моделей, а й їхній характер.

Ню фотографує більше 5 років.

“Коли починав фотографувати ню, було цікаво, як відреагує франківська публіка. Хотів подивитися чи люди у нас до такого готові. Виявилося, що досить багато людей нормально до цього ставляться. Я радий, що старі радянські стереотипи проходять, і людям цікаво дізнатися більше про себе, побачити себе в іншому світлі”, – поділився Сергій виданню WestNews.

“У такій зйомці важливі дві сторони: те, що зовні і те, що всередині. Мало показати красиве оголене тіло, гарну дівчину, її вигини. Треба показати і характер, показати про що вона переживає, про що думає, що її хвилює в цей момент”, – каже фотограф.

Фотограф вважає, що фотосесія у стилі ню допомагає дівчатам відволіктися від проблем і турбот.

“Досить багато жінок розглядають для себе таку фотосесію в якості терапії. Мені здається, в такий спосіб вони переключаються від своїх проблем і турбот. Була дівчина, яка боялася фотографуватись оголеною. Але замовила фотосесію, щоб довести собі, що вона може і таке зробити”, – поділився Сергій Мосевич.

Дивіться добірку ню талановитого івано-франківця.

banner

Залишити відповідь