Хлопці та дівчата з Заходу борються за місце у "Топ-модель по-українськи"

Паралельно з класичними кастингами, які проходять у великих містах України, боротьба за місце у шоу “Топ-модель по-українськи” розгортається і на сторінках онлайн-кастингу на сайті Нового каналу.

Глядачі шляхом голосування обирають хлопця і дівчину, які автоматично потрапляють до числа 40 найкращих проекту “Топ-модель по-українськи” та  матимуть шанс потрапити у двадцятку, пише Новий канал.

Франківці в онлайн-кастингу не беруть участь, але борються хлопці та дівчата з інших західних областей України.

ХЛОПЦІ

Едуард Реміцькі, 19 років, село Онок Закарпатської області

едя

Зріст: 180

Захоплюється наразі моделінгом, має певні досягнення в спорті, 10 переломів.

Проголосувати можна за посиланням.

Тарас Осадца, 19 років, село Шульганівка Тернопільської області

осадца

Зріст: 182

Хлопець блогер. Має канал на YouTube. Знімає відео про своє життя. Також любить фотографувати і фотографуватись, тому веде красивий Інстаграм.

“Я веселий і маю гарне почуття гумору, завдяки цьому маю багато друзів. Також дуже люблю стильно одягатися, не так, як всі! Завжди любив виділятися і йти проти течії. Через це я назбирав собі багато ворогів. Я ніколи не зважав на думку інших людей і не буду! Я знаю, що це через заздрість)) Також я тренуюся в спортзалі 3-4 рази на тиждень) Ніщо так не мотивує, як проект! Спорт допомагає розвивати силу волі і цілеспрямованість, тому я налаштований на серйозну боротьбу на проекті!” – описав себ учасник.

Проголосувати можна за посиланням.

Гаврилюк Максим, 21 років, місто Чернівцігаврилюк

Зріст: 180

Основні захоплення/інтереси: співати.

Кожен день співаю, таке типу для себе) Фотосети, відеозйомки , кастинги, подорожі, хоч толком не був ніде, закордом не був, на морі не купався, село і люди))) Голосок за мене, і буде вам шоу”, – пообіцяв хлопець.

Проголосувати можна за посиланням.

ДІВЧАТА

Мира Салабутина, 20 років, місто Львов

мира

Зріст: 171
“Я очень творческий человек. Учусь на дизайнера. Работаю у украинского дизайнера Оксаны Мухи. Люблю рисовать, танцевать и фотографироваться. Похудела на 14 кг. Очень сильно хочу на проект. Ради осущиствления мечты готова на многое”, – написала про себе дівчина.

Проголосувати можна за посиланням.

Олена Сіладі, 17 років, місто Берегово

сіладі

Зріст: 182

“Я дружелюбный и целеустремлённый человек. Люблю путешествовать и изучать языки. Моя мечта и цель стать известной моделью . Принцип по жизни: «Вижу цель – не вижу препятствий». Спасибо каждому, кто голосует за меня”, – подякувала дівчина.

Проголосувати можна за посиланням.

Кулеба Марія-Ольга, 16 років, місто Львів

кулеба

Зріст: 175 см

“Національний конкурс XXL, свій вільний час приділяю спорту. Впевнена в собі і вмію досягати поставленої мети!!!” – охарактеризувала себе дівчина.

Проголосувати можна за посиланням.

Пишна Ольга, 25 років, місто Стрий

пишна

Зріст: 180

Любить все екстримальне, саме тому катається на мотоциклах, стрибає з парашутами, літає з парапланами. Прикрашає тіло татуюваннями. Візажистка і ІТшниця.

Проголосувати можна за посиланням.

БІЛЬШЕ МОЖНА ДІЗНАТИСЯ НА САЙТІ ПРОЕКТУ.

banner

Залишити відповідь