Кардіо чи силові!? Який вид тренувань ефективніший для схуднення!? Поради від богатиря-рекордсмена Володимира Пиндуса

Хочете очистити свій організм але не знаєте, з чого почати, або чиїх порад прислухатися?

Команда OGOGO! та рекордсмен України, 6-ти разова найсильніша людина Прикарпаття Володимир Пиндус зможуть допомогти! 


Продовжуємо спільну рубрику “Поради чемпіона”, у якій персональний тренер Володимир Пиндус розкаже, як правильно займатися спортом – що вживати, як відпочивати та тренуватися.

Сьогодні Володимир Пиндус розповідає про відмінності між кардіо- та силовими тренуваннями та радий, що ефективніше для схуднення:
Кардіотренування – це виконання будь-яких вправ, під час яких ми заставляємо наше серце битись частіше. Найчастіше люди пов’язують з кардіотренуваннями звичайний біг. Однак не все так просто. Кардіотренуванням може бути і швидка ходьба, стрибки на скакалці, плавання, веслування, велоспорт, аеробіка, активна йога, відтискання від землі, ходьба по сходах та навіть заняття сексом.

Механізм схуднення при цьому досить простий. Організм під час регулярних, тривалих кардіотренувань, змінює швидкість обміну речовин та, при умові дефіциту калорій, які ви отримуєте з їжею, спалює жирові запаси організму. Важливим плюсом таких тренувань є здатність організму з часом перетворювати надлишок вуглеводів у глікоген (паливо для м’язів), а не у жир на боках чи животі. Ще одним плюсом такого виду тренувань є оздоровлення серцево-судинної системи (при умові чітко дозованих фізичних навантажень).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОЧИЩЕННЯ ОРГАНІЗМУ, ПРОГРАМИ ДЕТОКС ВІД БОГАТИРЯ-РЕКОРДСМЕНА ВОЛОДИМИРА ПИНДУСА

пиндус

Досить часто, коли люди чують про силові тренування, вони згадують Арнольда Шварценеггера. Однак, силові тренування – це не професійний спорт! Не потрібно пов’язувати професійного атлета Арнольда Шварценеггера з видом тренувань.

Силові тренування – це виконання вправ, які неможливо виконувати безперервно (на відміну від кардіотренувань). Силові тренування виконуються на один або декілька м’язів одночасно, при цьому виконання вправи триває 15-60 секунд, і після цього ви вимушені робити перерву. Класичними силовими вправами прийнято вважати присідання зі штангою, жим штанги лежачи та станову тягу. Під час силового тренування організм використовує не тільки кисень, але й енергію м’язів. Після такого виду тренувань тіло ще до 36 годин спалює калорії для відновлення пошкоджених під час тренування м’язів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поради чемпіона: богатир-рекордсмен Володимир Пиндус про Омегу 3 і спорт

Основною відмінністю між кардіотренуванням і силовим тренуванням є те, що після виконання останнього спалювання жиру відбувається ще досить тривалий період, в той час, як після кардіотренувань організм перестає спалювати калорії майже одразу. І саме це я вважаю основною відмінністю для ефекту схуднення.
Кардіотренування не змушує м’язи ставати сильнішими та більшими, і відповідно силует фігури при силових навантаженнях буде візуально привабливішим, аніж при кардіо. Також варто відмітити – витрати калорій для утримання організму з більшою кількістю м’язової маси буде більша, аніж для організму з меншою м’язовою масою. Тобто, більше м’язів – більша потреба калорій.

Підсумовуючи, можна зробити наступний висновок: для швидкого схуднення потрібно 2-3 силових + 2-3 кардіотренувань на тиждень. Також не варто забувати за правильне харчування та норму споживання води.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Що з’їсти, щоб схуднути: поради від богатиря-рекордсмена Володимира Пиндуса

ЧОМУ ВОДА ВАЖЛИВА ДЛЯ ЗДОРОВ’Я: РАДИТЬ БОГАТИР-РЕКОРДСМЕН ВОЛОДИМИР ПИНДУС

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МІФИ ТА ПРАВДА ПРО ПРОТЕЇН ВІД БОГАТИРЯ-РЕКОРДСМЕНА ВОЛОДИМИРА ПИНДУСА

пиндус

banner

Залишити відповідь