Колористка розповідає про найпопулярніші техніки фарбування волосся, які обирають франківки

Жінки часто експериментують зі своїм волоссям. Різноманітні стрижки, укладки та фарбування зараз супер-популярні в салонах краси. Ми поцікавились у франківської колористки Наталії Липко, як фарбують волосся франківки. Яким кольорам та технікам віддають перевагу.

Експертка розповідає, зараз в тренді натуральні відтінки, жінки обирають природні кольори, часто фарбуються в русявий. А ось серед підлітків популярні фарбування з яскравими ацентами.

Техніка балаяж та омбре вже не такі популярні, як раніше, на зміну їм прийшов AirTouch (“дотики повітря”) – модна техніка фарбування волосся, яка стала популярною ще в минулому сезоні. Вона підійде для будь-якого кольору волосся, зробить відтінок м’якшим, а укладку – об’ємнішою. Все волосся розділяється на тонкі пасма, які видуваються феном. Таким чином відбувається фарбування через волосок, що забезпечує плавний перехід і природний відтінок.

Крім того, цей спосіб фарбування дозволяє отримати багатий, глибокий колір волосся, наближений до натурального. Це досягається за допомогою плавного переходу відтінків від темнішого до світлішого.

banner

Залишити відповідь