Аромати. Як обрати ідеальні парфуми

Парфуми – це неперевершений відтінок жіночої індивідуальності, це останній штрих образу. Крістіан Діор

Як обрати запах, що вдало доповнить ваш стиль та розповість про темперамент власника без слів.

Спочатку важливо зрозуміти, що аромат складається з трьох “нот”: верхньої, середньої та базової. Верхня нота – це перші враження, які створюють парфуми, і вона зазвичай зникає через кілька хвилин. Середня нота – це основний аромат, який відчувається через декілька годин. Базова нота – це запах, який залишається на шкірі найбільше часу.

Кожен аромат має свою особистість та характер, які можуть підійти або не підійти до вашого стилю.

Цитрусові нотки підійдуть для тих, хто полюбляє легкі та свіжі духи. Такі пахощі ідеальні для повсякденного використання, вони не обтяжують образ, а навпаки, добавляють невагомості та грайливості.

Для поціновувачів сильних та вишуканих ароматів – деревні та пряні ноти. Такі парфуми варто обирати для вечірнього виходу.

Парфумери кажуть, ідеальний аромат той, який ви не відчуваєте на собі і радять не купувати парфуми, орієнтуючись на рекламу. Тут все максимально суб’єктивно. Навіть не важливо, чоловічий це чи жіночий аромат, все залежить від того, чи подобається він вам!

Найкраще обирати запах вранці, коли всі рецептори ще не наситились протягом дня.

Не наності всі варіанти одразу на зап’ястя, інакше всі парфуми змішаються, і ви не зможете точно визначити, який із них сподобався найбільше. Використовуйте спочатку тестові смужки.

Варіант, який запав у серденько найбільше варто приміряти. Але не спішіть із флакончиком до каси, зачекайте хвилин 20, дайте аромату розкритись та оцініть його запах на собі. Найкраще навіть зачекати наступного дня, перевірити, чи не будуть нові пахощі вас дратувати. 

banner

Залишити відповідь