Cекрети правильного зберігання парфумів

Якісні парфуми – коштовне задоволення, доступне не кожному. Якщо у вас є флакончик хороших парфумів, ми підготували декілька порад, щоб якість і стійкість аромату збереглись якомога довше.

Уникайте прямого сонячного світла

Інколи так хочеться розкласти свою колекцію на видному місці, але не варто зберігати флакони на прямих сонячних променях. Навіть у флаконах, під впливом сильного світла, тепла та вологості (скажімо, у ванній кімнаті) ваші парфуми можуть розщеплювати ефірні олії, послаблюючи їхній аромат. Замість цього зберігайте парфуми в темному та сухому місці або в оригінальних коробках.

Без фанатизму

Дехто вважає, що зберігання парфумів у холодильнику зможе продовжити час експлуатації. Але це, на жаль, міф. Навпаки, низькі температури руйнують структуру ефірних олій. Достатньо прочитати інформацію на упаковці і пересвідчитись, що кімнатна температура – ідеальне місце для зберігання парфумів. Також уникайте вологих приміщень, як ось ванна кімната.

Флакон – не іграшка

Струшування флакона або надмірні рухи можуть збільшити контакт вашого аромату з повітрям, що може вплинути на якість аромату. Саме тому краще не відкривати флакон з парфумами без крайньої потреби.

Звертайте увагу на колір

Інколи перевіряйте колір парфумів у флаконі. Якщо побачили, що він змінився – це означає, що щось пішло не так. Неважливо, чи залишився аромат таким самим і не розбавився; зміна кольору означає, що ваші парфуми неякісні.

banner