Догляд за тілом після засмаги

Шкіру влітку важко захистити від яскравого сонця. Навіть якщо наносити сонцезахисний крем на все тіло, через 2-3 години він втрачає свої властивості, а шкіра має всі шанси покритись шоколадною засмагою. Легше навчитись догладати за тілом після засмаги, ніж ховатись все літо від теплого сонечка. Сьогодні розглянемо основні етапу догляду влітку.

Зволоження та водний баланс

Незалежно від того, чи ви отримали засмагу у солярії, чи від тривалого перебування на сонці, УФ-промені шкідливо впливають на нашу шкіру. Щоб відновити водний баланс, повернути шкірі необхідну зволоженість і ніжність, використовуйте косметичні засоби, у складі яких є гіалуронова кислота рослинного походження. Важливо відновлювати втрачену рідину, тому пийте достатньо води як до, так і після сеансу засмаги. Це запобіжить пересиханню та лущенню шкіри.

Найкраще зволожувати шкіру після засмаги, але до прийняття душу. Нанесення зволожувального крему після душу заважає шкірі ефективно поглинати його. Однак, якщо ви використовуєте засіб з гіалуроновою кислотою, його слід наносити одразу після того, як ви витерлися насухо.

Відлущення і захист

На нашій шкірі регулярно з’являється шар ороговілих мертвих клітин, яких варто вчасно позбуватися, аби запобігти лущенню. Для того, аби прискорити цей процес, можна використовувати губку з люфи під час водних процедур. Проте вона може бути абразивною і сухуватою для шкіри. Замість цього спробуйте цукровий скраб, який відлущує шкіру і видаляє бруд і жир, що ховаються в порах.

Однак цей етап догляду варто робити лише у тому випадку, якщо ви не обгоріли, не маєте опіків та пошкоджень на шкірі.  Якщо ви помітили, що шкіра тіла стала сухішою, почервоніла або лущиться, скористайтеся кремом або молочком, у складі якого є олія жожоба та олія ши, вони містять амінокислоти і протеїни, які оновлюють захисний шар клітин шкіри.

Спеціалізовані засоби для засмаги і спокій

Як ми вже казали, засмага – це великий стрес для нашої шкіри. Тому завершальним етапом догляду має бути спокій. А також доповніть б’юті-рутину косметикою із позначкою «after sun». Шукайте продукти, які містять вітаміни С і Е, антиоксиданти, пептиди або ретинол. Вони допомагають відновити шкіру, покращують її текстуру і стимулюють процеси регенерації. Застосовуйте такі засоби за рекомендаціями виробника.

І, звісно ж, незалежно від того, чи плануєте ви виходити на сонце, чи ні, важливо регулярно застосовувати крем з високим фактором захисту від сонця на шкіру. Це допоможе запобігти подальшому ушкодженню від ультрафіолетових променів.

banner