Секрети молодості та свіжого погляду від франківської косметологині

Сучасні жінки намагаються якомога довше зберегти свою молодість. Кожен сантиметр тіла жінки потребує уваги та догляду. Шкіра навколо очей – особливо вразлива ділянка обличчя, адже шкіра в цій зоні тонка та чутлива, від чого швидше втрачає пружність та тьмяніє.

Секретами, як попередити перші ознаки старіння та зберегти погляд свіжим ділиться франківська косметологиня Стефані Білусяк. На своїй сторінці експертка розповідає про різноманітні косметичні процедури та підбір косметики для різних типів шкіри та потреб своїх пацієнтів. В одному із дописів ми знайшли корисну інформацію про догляд зони навколо очей, причини сухості та появи зморшок:

Зона очей стає сухою через:

  • відсутність правильного зволоження
  • сухе повітря в опалювальних приміщеннях
  • агресивні засоби
  • старіння

Щоб зона навколо очей була в тонусі, потрібно стимулювати кровообіг холодовими процедурами, пити багато води, зменшити споживання солі, регулярно зволожувати шкіру та вчасно змивати макіяж

  • Тому очищення має буде делікатним. Найкраще впорається молочко, але ефективними будуть двофазні засоби, які добре видаляють залишки макіяжу та зберігають вологу
  • У зволоженні головне – регулярність. Двічі на добу крем, сироватка, живильні маски, патчі, все буде корисним

Самостійно розібратись зі специфікою кожного засобу, діючими речовинами, аби досягнути бажаного результату в домашньому догляді, варто звернутись за допомогою для спеціаліста, який зможе підібрати для вас підхожий засіб. Любіть себе та доглядайте за тілом!

banner

Залишити відповідь