Як нафарбувати губи червоною помадою: покрокова інструкція

Імениті візажисти стверджують, що червона помада йде всім. Однак створити makeup-образ з цим продуктом макіяжу наважується не кожна дівчина. І справді, червона помада — не найпростіший у використанні засіб. Сьогодні ми розповімо, як навчитися фарбувати губи у червоний у домашніх умовах.

Крок 1

Нанесіть на губи коректор або тональний крем. Червоні губи завжди дуже вибагливі, це як яскравий аксесуар. Краще нанесіть на губи зволожувальний бальзам, а потім засіб, що коригує, щоб приховати всі нерівності.

Крок 2

Трохи торкніться губ пудрою. Це необхідно для того, щоб вирівняти поверхню губ. Це як у художників — нам потрібне чисте полотно, щоб можна було намалювати ідеально рівний контур.

Крок 3

Нанесіть хайлайтер на галочку над губою. Такий, начебто, простий трюк створює дивовижний оптичний ефект. Він ніби висуває губи на передній план і красиво підкреслює контур.

Крок 4

Нанесіть олівець за природним контуром губ, а потім промалюйте всі губи. Олівець має бути добре підточений та повністю відповідати відтінку помади. Щоб лінія на верхній губі виходила рівною, трохи підніміть підборіддя — так обводити улоговину набагато зручніше. Під червону помаду краще повністю заповнювати губи, так виходить гарний базовий колір, а олівець дасть хорошу стійкість. Навіть після перекусу чи кави відтінок залишиться.

Крок 5

Нанесіть помаду. Її можна наносити як із самого стіку, так і пензликом. Пензлик дає рівне щільне покриття, а стик — напівпрозоре.

Джерело: ELLE

banner