Лазерна епіляція: скільки процедур потрібно чоловікові

Лазерна епіляція для чоловіків вже кілька років має не меншу популярність, ніж для жінок. Хлопці обирають цю процедуру за швидкість, повну відсутність болю та дуже тривалий ефект. Найчастіше чоловіки не люблять зайвий раз ходити в салони краси, тому така процедура підходить їм ідеально. Давайте розглянемо її особливості.

Яка буває епіляція для чоловіків

Салони та студії пропонують видалення небажаного волосся за допомогою лазера на таких ділянках тіла:

  • пах, сідниці та міжсіднична зона;
  • груди та спина (частково або повністю);
  • ноги та руки (тільки частково або повністю);
  • пахвові западини;
  • обличчя та шия.

Простіше кажучи, чоловіча лазерна епіляція можлива на всіх ділянках тіла, де клієнт незадоволений ростом волосся. Якщо у вас є якісь особливі побажання чи додаткові запитання, запишіться на попередню консультацію.

Переваги процедури

Крім повної безболісності, є інші позитивні моменти:

  • звільнення від небажаного волосся на 5-7 років із необхідністю відвідувати салон 1-2 рази на рік для підтримання ефекту;
  • немає подразнень та висипань, як після гоління;
  • відсутність врослих волосків і пов’язаних із ними почервоніння і наривів, що також позбавляє необхідності користуватися скрабами, як після воску або шугарінгу;
  • між сеансами курсу можна користуватися бритвою і не потрібно чекати, поки волоски відростуть на певну довжину.

Крім того, процедура проходить швидко й у найскладнішому випадку не займає понад 90 хвилин. Тому лазер ще й заощаджує ваш час.

Курс лазерної епіляції: скільки сеансів потрібно

Деякі фахівці стверджують, що на консультації чи першому відвідуванні вони визначать, скільки сеансів знадобиться клієнту. Насправді дати таку інформацію одразу неможливо. Усе дуже індивідуально та залежить від багатьох факторів: віку, стану гормонів, типу волосся та іншого. Однозначно можна сказати лише те, що лазерна епіляція для чоловіків триває не менше 4-5 сеансів, у середньому — 6-12.

Оскільки після першої обробки лазером видаляється лише 30 % волосся, звичайно, 1 сеансу недостатньо. А після 3-4 відвідування волоски можуть почати рости інтенсивніше, оскільки прокинуться сплячі до цього волосяні фолікули. Тобто знадобляться ще сеанси для їхнього усунення. Знову ж таки, їхня кількість буде залежати від вашого організму, зони епіляції. Для деяких ділянок, де волосся податливіше, потрібно менше відвідувань, для інших — більше.

Інтервал між сеансами різний. Між 1 і 2 — місяць, до наступних щоразу додається 1 тиждень. Тобто між 2 і 3 — 1 місяць і 1 тиждень, між 3 і 4 — 1 місяць і 2 тижні і т. ін.

banner