Легкі та цікаві сережки у стилі мінімалізм роблять у Франківську (ФОТО)

Якщо ви творча особистість, любите дивувати оточуючих, підкреслювати свій образ незвичними та одночасно простими прикрасами, то сережки з полімерної глини «DidikA» для вас. Їх вигадує та власноруч виготовляє іванофранківка Діана Пернеровська. Звідки бере ідеї та як з’являються кульчики вона розповіла для сайту Огого!

Майже все, чим жінка займається, пов’язане з творчістю. Вона малює картини, шиє плаття і текстильні іграшки, працює нянею, а приблизно рік тому почала майструвати незвичні прикраси для вух.

Почалося з того, що Діана захотіла зробити щось оригінальне для себе. Те, що б личило до її одягу. Перші сережки вдалися. Пригадує, навіть на зупинках громадського транспорту люди зацікавлено дивилися. Тоді зробила ще одні, і ще, поки не назбиралася особиста колекція. Почала робити подарунки подругам, а потім кульчики стали модними у творчих колах. Це переросло у маленький бізнес.

«Це той щасливий випадок, коли хобі поєдналося зі способом заробити гроші. Коли починаю робити свої сережки, можу забути про їжу, час і простір. Мене це так захопило, що на майбутнє планую вчитися ювелірній майстерності серйозно і робити більш складні речі», – поділилась мисткиня.

прикраси дідіка-5691

На виготовлення однієї пари прикрас франківка витрачає 1-3 дні. Спершу малює ескіз, розраховує правильне кріплення, випікає полімерну глину, надає їй фактурності, зачіпає на срібну або посріблену дужку. Завдяки цьому сережки не викликають алергічних реакцій. Вони також є дуже легкими, при носінні майже не відчуваються.

Діана каже, що натхнення для створення таких робіт дарує сама природа. Жінка вивчає структуру каміння та намагається ідентично повторити її на глині.

«Я дуже захоплююсь камінням, мінералами, кристалами, їхньою структурою та історією виникнення. Хочеться показати людям, що красивим буває не тільки діамант,а й звичайне вугілля, річкове каміння, крейда. То чому ми не можемо носити їх в якості прикрас?», – каже жінка.

Роботи виконані у стилі мінімалізму.

«Я дуже захоплююсь цим напрямком і в сережках, і в дизайні інтер’єру, і у способі життя. Люблю прості форми та прості лінії», – прокоментувала майстриня.

Діана поділилася секретом. Щоб прикраса вдалася, її слід робити тільки з радісним настроєм та під гарну музику.

На її думку, такі кульчики для всіх дівчат не підходять. Це, наприклад, для осіб з цікавими стрижками, тих, хто любить носити разом кеди та плаття, сумки-мішки, тих, хто любить вирізнятися.

«Повторення нікому не потрібні, треба знайти щось своє. Це суть мого життя. Люблю дивитися на радісні очі дівчини, яка одягає сережки і каже: «Це саме для мене зроблено. Ви знаєте мій характер, знаєте мій гардероб». Дівчата сяють», – поділилась Діана.

Прикраси можна комбінувати по одній сережці з різних пар, або протягувати один кульчик у всі проколи одночасно, якщо їх кілька в одному вусі. Також ефектно виглядає просто одна сережка. Тож обирайте свою прикрасу та йдіть дивувати близьких.

прикраси дідіка-5700

 

banner

Залишити відповідь