Магія самоцвітів. Як франківська майстриня творить прикраси з природних каменів (ФОТО)

Мінерали, які мільйонами років формувалися у надрах Землі, можуть опинитися на вашому зап’ясті  чи шиї  у вигляді біжутерії. Це неймовірно.  І саме цю магію втілює в життя мешканка Івано-Франківська Інна Негрич, яка робить ексклюзивні прикраси з природних каменів.

Про свою творчість вона розповіла сайту Ogogo.if.ua.

У вільний від викладацької праці  час пані Інна виготовляє намиста, кольє, браслети, брошки, сережки із самоцвітів. Це захоплення прийшло до неї кілька років тому.

прикраси меріна (1)

Перші творчі експерименти були досить простими, без застосування складних технік. А з часом вона  розробила авторську техніку, накопичила арсенал ідей та створила власний бренд  під назвою «MERINA».

«Ще з дитинства памятаю, як любила колекціонувати рідкісні красиві камінці. Деякий час навіть мріяла стати геологом. У натуральному камінні є щось таємниче, невідоме. Для нього характерні природна краса, благородність та унікальність кожного окремого камінця. Така любов до каміння не могла не перерости у щось більше, ніж просто колекціонування», – розповідає Інна Негрич.

прикраси меріна (2)

У своїх роботах використовує здебільшого агат, оскільки в нього широка колірна гама.  Також  – кварц, нафрит, раухтопаз, аметист, сердолік, онікс. Нещодавно почала працювати з культивованими перлинами.

Деякі камені, наприклад,  персидський агат, чароїт,  мають індивідуальний відтінок, рисунок, притаманний тільки певним родовищам.

прикраси меріна (11)

 

Матеріали  замовляє за кордоном. Камені вже оброблені, у формі готових намистин. Їх нанизує на ювелірну струну та скріплює металевою фурнітурою.

«Процес створення кожної прикраси, звісно, починається з ідеї, яка інколи народжується спонтанно, а інколи виношується не один місяць. Згодом створюється ескіз, підбираються матеріали», – ділиться майстриня.

прикраси меріна (15)

Своїм натхненням пані Інна називає підтримку рідних та вдячність покупців. Авторка вірить, що любов, з якою створює аксесуари, передається людині, котра їх обирає.

Її роботами цікавляться різні люди. Стильова гамма прикрас дозволяє знайти щось для себе, як юним дівчатам, так і більш статусним пані.

прикраси меріна (5)

 

На замовлення вона виготовляла делікатні намиста, брошечки та браслетики для дітей. Та навіть –  прикраси для чоловіків. Вони купували браслети з чорного шунгіту та оніксу.

Здебільшого покупці знаходяться в інтернеті – через «Фейсбук» та сайт Etsy.

прикраси меріна (18)

Були замовники не лише з України, а й з таких країн, як Великобританія, Канада, США, Італія, Болгарія, Росія.

прикраси меріна (12)

 

Аксесуари замовляють і на щодень, і до вечірніх суконь,  і до вишиванок. Якщо звертаються за порадою, майстриня обов’язково допомагає у підборі каміння чи форми виробу.

«Вдало підібрані прикраси можуть підкреслити стиль своєї власниці, додати в нього яскраві нотки, доповнити звичайне вбрання. З допомогою особливих каменів навіть непримітний наряд з легкістю перетвориться в елегантний та витончений, – вважає пані Інна. – Кожна жінка має свій стиль, смак та уподобання, а наші прикраси можуть тільки доповнити її образ».

прикраси меріна (13)

А от у магічні властивості мінералів, здатність покращувати здоров’я та в те, що самоцвіти треба підбирати за знаком Зодіаку, авторка прикрас не вірить.

«Вся магія натурального каміння для мене полягає в тому, що воно подарувало мені улюблене заняття, яка приносить радість мені та покупцям, що обирають для себе мої прикраси», – заявляє Інна Негрич.

фото – Катерина Голубчак

 

banner

Залишити відповідь