Міфи та правда про нарощення вій. Інтерв'ю з франківською лешмейкеркою Анастасією Дубовою

Процедура нарощування вій вже багато років на ринку бюті-індустрії України. Дівчата охоче записуються на процедуру, яка робить вії густішими, а погляд виразним.

Проте, навіть за багато років, навколо нарощування досі виникає безліч міфів. Тому ми вирішили поцікавитись у франківської лешмейкерки Анастасії Дубової, що з цього правда, що брехня і як залишитись задоволеною після процедури.1. Після нарощування випадають власні вії.

Розкрию страшну таємницю: ваші вії випадуть, навіть якщо не робити нарощування. Така вже в них природа. Одні випадають, а на їх місці виростають нові, як і з волоссям на голові. А, якщо серйозно, то цей міф з’явився не просто так. Коли нарощування тільки входило в моду, ще не було так багато фахових майстрів, великого вибору матеріалів і часто вага нарощених вій значно перевищувала ту, яку могла витримати натуральна волосина. Це створювало дискомфорт, часто вії обламувались під вагою нарощення, або й зовсім випадали.

Але, на щастя, ці часи давно в минулому. Зараз такий вибір матеріалів, що досвідчений майстер обов’язково підбере вам оптимальну товщину нарощеної вії, щоб вам було комфортно і безпечно. Навіть, якщо ви хочете зробити дуже пишне нарощування.

2. При знятті нарощування ваші вії теж страждають

Якщо будете знімати нарощування самі, то так, можна повиривати з власними. Якщо цю процедуру вам робить в салоні майстер, то нічого не загрожує. Спеціальна рідина повністю розчиняє клей, а потім його залишки легенько забирають з вій. Тому не хвилюйтесь про це.

3. Нарощені вії не можна мити.

Це найгірший міф, який я чула! І найстрашніше, що деякі дівчата досі вірять цьому. Тому запам’ятайте: НАРОЩЕНІ ВІЇ ОБОВ’ЯЗКОВО ТРЕБА МИТИ! Вони не випадуть від цього, а навпаки протримаються довше. Бо бруд та шкірне сало, які накопичуються на віях зменшують термін експлуатації нарощення.

Просто оберіть ніжний засіб і без зайвого тертя помийте очі і вії. Щодня! Це важливо. Якщо не мити очі місяць, можуть виникнути різні захворювання.

4. Нарощені вії завжди виглядають неприродно

Нарощені вії завжди виглядають так, як ви хочете. Якщо клієнт приходить із запитом «Хочу максимально природне нарощення», майстер скоріше за все запропонує «Класику». Це коли на 1 натуральну вію клеїться 1 штучна. Ефект справді дуже ніжний, ніби легенько підфарбувала тушшю.

Якщо ж більше подобаються густіші ефекти, кольорові вії – є безліч варіантів. Але я, чесно, не бачу нічого поганого в тому, щоб нарощені вії виглядали, як нарощені. Є різні форми, різні кольори і це ще одне поле для дівчачих експериментів!

5. Вії «норка», «білочка», «соболь» виготовляють з хутра тварин. Це насильство, а ще може викликати алергію

Ні, ферм, де вирощують тварин для виготовлення штучних вій не існує, на білочок ніхто не полює, все добре. Такі назви виробники дають віям з різними ефектами. Це повністю штучне волокно, воно не викликає алергії, ніяк не впливає на слизові, не порушує зір.

6. Які поради можете дати дівчатам, які хочуть вперше зробити нарощування, або вже мали неприємний досвід, щоб цього разу точно все було добре?

Найперше – визначте точно, який ефект ви б хотіли. Чи це максимально природне нарощування, чи навпаки – щоб було видно. Можна візуально око видовжити, чи заокруглити.

Наступне: виберіть хорошого майстра. Перегляньте його роботи. Щоб вії не стирчали в різні боки, щоб на них не було крапельок клею, а все виглядало охайно. Зараз, мабуть, всі ведуть соцмережі, і це можна легко перевірити.


І останнє: дотримуйтесь рекомендацій після процедури. Не мочіть в перший день, щоб клей повністю полімеризувався, не тріть, не вибирайте, мийте очі і насолоджуйтеся ефектом!

banner