7 кольорів сумок, які поєднаються з будь-яким образом

Стильна сумочка може вдало підкреслити будь-який образ та зробити його цікавішим. При виборі аксесуара важливо враховувати тип фігури, основний гардероб, роботу та зріст. Для жінки сумка – не лише функціональний додатом до стилю, але й справжня необхідність. Маленька подружка, яка допомагає виразити свій стиль!

Срібло

Срібний, металізований колір зараз актуальний як в одязі, так і в аксесуарах.  Цей колір лишається улюбленим багато років та не виходить з моди.

Вишнево-червоний

Якщо правильно носити такий відтінок стає практично нейтральним. Він ідеально поєднується з леопардовими принтами та одягом у землистих відтінках.

Бузковий колір

Цьоро року в тренді бузковий. Легка, ніжна, романтична сумочка цього кольору вдало доповнить образ цьго літа!

Шоколадно-коричневий

Це чудова альтернатива чорному кольору. Відтінок мокко створює чудові поєднання з коштовними тонами, такими як пурпуровий, а також з більш м’якими відтінками, такими як ніжний блакитний.

Рожевий

Це надзвичайно романтичний відтінок, який вдало поєднується з різним одягом. Добре пасує та підкреслює пісочні, золоті, бежеві та молочні відтінки.

Зелений

Такий колір здатний додати життя та підкреслити блакитні, білі та кремові відтінки. Також чудово гармонує з одягом кольору фуксії, фіолетовим, криваво-помаранчевим, а також м’ятно-зеленим.

Небесно-блакитний

Сумки небесних відтінків гарно комбінуються та поєднуються з різноманітними кольорами від фіолетового до насиченого теракотового.

banner