Франківки на Лісабон фешен вік: на подіумі та спеціальні гості

На офіційному тижні моди у Лісабоні українські дизайнери вперше представили свої колекціі одягу. У залі не було жодного вільного місця , адже більшість фешен-поціновувачів очікували на талановитих митців з України, які встигли підкорити не одну країну світу та завдяки своїм колекціям через культуру донести про біль нашого народу, викликаний війною в Україні. 

 Українська модель і телеведуча з Івано-Франківська Марися Томашевська спеціально приїхала до Португалії на запрошення відомої української дизайнерки Дарʼї Донець, для якої під час лісабонського тижня моди дефілювала у двох різних сукнях. 

«Цей блок з українських дизайнерів був неймовірним. Я виходила двічі в одному показі від чудової Дарʼі Донець, з якою вже раніше співпрацювала на офіційному тижні моди у Будапешті. Цього разу Дарʼя надихалась медузами і рибками, як символом безконечності та вмінням бути стійким, рухатися крізь біль до мети. Також у цім блоці, крім Дарʼї Донець і українського бренду одягу Omelia, було представлено показ від моєї подруги Nadya Dzyak. Яка продемонструвала культуру Трипілля, притаманні її філософії кола і плісирування  на тканині. 

Хочу подякувати  Дарʼї Донець за те, що надихає більшість українців , які вимушено переселилися за межі держави, бути сильними духом і жіночними. А ще продовжує відшивати колекції одягу в Україні. Взагалі що Дарʼя, що Надія Дзяк – для мене героїчні і патріотичні дівчата ! Захоплююсь їхніми ідеями і завжди готова їхати за ними у будь -яку точку світу. Бо ми – Українці маємо триматися разом і до кінця», — коментує Марися Томашевська.

Варто зауважити, що за показами українських брендів з першого ряду Patio da Gale у Лісабоні спостерігала інфлюенсер та дизайнер з Івано-Франківська Марʼяна Тищенко. Креаторка спеціально прилетіла до Лісабону підтримати своїх колег. 

«Мені випала нагода побувати на офіційному тижні моди у Лісабоні на запрошення українських дизайнерів @darja_donezz та @nadyadzyak.


Українські бренди одягу вперше презентували колекції на офіційному тижні моди у серці Португалії @lisboafashionweek & @ukrainianfashionweek_official Я відчула наскільки важливо бути на таких подіях та підтримувати своїх . Не передати словами, як  чудово усвідомлювати за енну кількість кілометрів від рідного дому, що Українські дизайнери найкращі і заслуговують гучних овацій» – пише Мар’яна.

До слова,як  зазначає http://fashionweek.ua/uk/news/ufw-x-modalisboa-nadya-dzyak-omelia-darja-donezz/ : 

«Останні чотири сезони Ukrainian Fashion Week уперше за 26-річну історію інституції відбулися не в Києві, а на міжнародних подіумах та платформах. Показ NADYA DZYAK, DARJA DONEZZ, OMELIA на ModaLisboa став завершальною подією четвертого міжнародного сезону – UFW International Season FW24-25».

banner