Гардероб на весну 2024. Поради франківської інфюенсерки Іри Симчич

Іра Симчич – франківська волонтерка та інфлюенсерка, разом зі своїм хлопцем Богданом Мальованим ведуть ютуб-канал «Викупай трохи нє», де діляться порадами щодо вбрання, розповідають про тренди та новинки. Нещодавно на каналі вийшло відео з порадами та рекомендаціями щодо жіночого гардеробу на весну 2024.

  1. Леопардові принти
    В цьому сезоні в трендах залишається леопард. Це може бути будь-яка деталь вашого образу. Іра радить почати з маленьких елементах, або ті, що знаходяться нижче від лиця. Це можуть бути штани, сумка чи взуття.

2. Робочі куртки
Це куртки з прямим силуетом з цупких тканин. Додавати її до класичного образу зі штанами чи спідницею, сорочкою, а поверх вдягати цю куртку.

3. Блакитний колір
В тренді цієї весни ніжний блакитний колір. Важливо підібрати вдалий підтон, щоб пасував саме вам. Чи одягати блакитні речі нижче від обличчя.

4. Принтовані футболки
Ви можете обирати будь-які принти, які вам подобаються. Актуальними будуть і футболки оверзайз, і приталені. Головне – вдало вписати їх в образ.

5. Баска
Тренд, який повернувся до нас із минулого, але в новій інтерпретації. Баски 2024 не обтягують і не роблять додаткового акценту на талії, а навпаки, добавляють свободи в образі.

6. Рюші
Романтична деталь, яка доповнить ваш образ. Це може бути спідниця з рюшами, на сорочці, комірцях.

7. Червоний\Винний колір
Незвичний колір для весняної пори, адже всі звикли його асоціювати з Різдвом, зимою та Санта Клаусом. Або часто ми вдягаємо темні глибокі кольори восени. Але цієї весни червоний колір в топі.

8. Мереживо і прозорі тканини
Мереживні речі можна цікаво обігрувати у повсякденних образах. Використовувати напівпрозорі речі, як додатковий шар одягу

9. Краватки
Краватка доповнює образ і робить його цікавішим. Цей елемент можна вдягати по-різному: зав’язувати класичним способом або як шарф. Вдягати на сорочку чи футболку.

10. Принти
Цієї весни будуть популярні дрібні принти в смужку, горошок, клітинку в ніжних кольорах. Можна навіть поєднувати різні принти в одному образі

11. Троянди
Минулого року ми носили троянди на шиї, як підвіски, то в цьому сезоні будуть актуальними блузи в стилі «нульових» з трояндами, спідниці. Цей тренд вдало комбінується з рюшами.

12. Спідниці New Look\ baloon
Такі спідниці можна комбінувати і з приталеним верхом, і з об’ємними блузами.

13. Широкі плечі
Піджаки та пальта із цупкої тканини з широкими оверсайз плечима в цьому сезоні залишаються трендовими, хоча багатьом такі речі вже набридли.

14. Кардигани і безрукавки
Речі в Grandpa corе, але в яскравих та яскравих кольорах і принтах будуть актуальними в цьому сезоні.

15. Total white
Дуже красиві, хоча й не супер-практичні білі речі. Ви можете добавити багато білих елементів, чи вдягнути білі джинси

16. Туніки
Це може бути плаття чи довга футболка поверх штанів. Минулого року це були оверсайз туніки, а цього сезону в моді обтягуючі.

banner