Марися Томашевська про Paris Fashion week

Українська відома журналістка і модель, керівник телепроєкту «Подружки» Марися Томашевська нещодавно повернулась з офіційного тижня моди у Франції. Саме там дівчина брала участь у модних показах haute couture, а ще завітала до резидентів Ukrainian Fashion week: Nadya Dzyak, Alice Grie, Sayyafd, Tamriko, Chereshnivska. Саме від вищезгаданих українських дизайнерів за допомогою USAID  було відкрито  дизайнерський шоу-рум в рамках Paris Fashion week. Де українські дизайнери через призму своїх колекцій одягу та аксесуарів розповідають про трагедію Украінського народу пов‘язаною з повномасштабним вторгнення росіі на територію України. Для Марисі Томашевськоі це вкрай важливий жест, адже вона втратила рідного Батька, який у званні полковника ВСУ загинув у перший день війни неподалік Одеси. 

Надія Дзяк- відомий Український дизайнер та Марися Томашевська

Сама ж Марися дефілювала в колекції haute couture у сукні ручної роботи виконаної відомим індонезійським кутюр‘є , випускником ESMOD Хіана Тьєна, який неодноразово робив блискучі шоу в рамках офіційних тижнів моди як для прикладу Мілан фешен вік і Париж фешен вік. 

Марися Томашевська і Хіан Тьєн

А ще Марися із захопленням розповідала про чудове фешен шоу від всесвітньо – відомого дизайнера Лукаса Андері неймовірний кутюр‘є розробив серію вишуканих суконь. Показ відкривала відома супермодель і співачка  бразильського походження Барбара Фіальго, яка співпереживає Українському народу .  

«Хочу відмітити професійну  дружелюбну команду Лукаса Андері. Спілкуючись з ними я не відчувала, що ми всі ніби з різних країн. Адже в кожному жесті команди Лукаса відчувалася доброта, якість і щирість. Мені пощастило , що я встигла на їхній показ і я дуже вдячна за змогу споглядати за цим шедевральним шоу з першого ряду»,— говорить Марися Томашевська.

 

banner