Обручка у шкірі. Молодята в усьому світі захопилися фінгер пірсингом (ФОТО)

Дермальний пірсинг стає все більш популярним серед креативної молоді. Так, в мережі набирає популярність новий дивний тренд – фінгер пірсинг, який замінює обручку.

Експерти в області боді-модифікацій відзначають, що різниця між звичайним пірсингом і дермальним полягає в тому, що останній входить тільки всередину, але не виходить назовні, пише People.

Таким чином, під шкіру клієнта поміщається імплант, який складається з фіксованої частини у формі якоря і знімної частини – дермальної вершини або простіше кажучи «декоративного шпиля», на який кріпиться прикраса, в тому числі діаманти.

Популярність дермального пірсингу надихнула сучасних молодят замінити класичні обручки на оригінальний фінгер пірсинг, який передбачає наявність декількох діамантів на дермальній вершині, розташованих на безіменному пальці нареченого і нареченої.

Процедура проводиться під місцевою анестезією, відзначають фахівці. Вони додають, що в перші кілька тижнів після пірсингу можливі неприємні відчуття, проте в цілому процедура абсолютно безпечна.

Втім, у цього б’юті-тренду є і істотний недолік – в разі розлучення, щоб усунути імплант і позбутися від слідів від пірсингу екс-подружжю доведеться звертатися за допомогою до пластичного хірурга.

Джерело – НВ STYLE 

banner

Залишити відповідь