Обираємо взуття на весну. Тренди 2023 року

З першими променями сонця та тепла ми ховаємо теплі зимові речі подалі і збираємо весняний гардероб. Яке взуття радять обрати стилітсти цього року:

Лофери

Лофери в тренді ще з минулого сезону, тому впевнено витягайте із шафи і носіть цієї весни. 

Якщо ж ви іще не придбали їх, то стилісти радять обирати лофери нейтральних кольорів на високій підошві, їх можна взувати і з джинсами, і зі спідницями, і з класичними костюмами. 

Срібне взуття

До нас повертається мода на металізоване срібне взуття. Це може бути що завгодно, головне – срібне покриття. Але зверніть увагу на те, що цей колір є самодостатнім, тому, якщо ви не хочете виглядати “занадто” – дайте перевагу “чистим” моделям, без прикрас, каміння та додаткових елементів. 

Козаки

Це взуття вже кілька років не виходить з моди, тож і цієї весни модниці можуть сміливо обирати серед різнобарв’я фасонів та кольорів саме той, який до вподоби їм.

Туфлі Мері Джейн

Цього сезону улюблене шкільне взуття, туфлі Мері Джейн, набуло бунтарського характеру. На подіумі Prada класичний силует на підборах дещо збільшився – бренд запропонував моделі Мері Джейн із масивними підборами та загнутими вгору носками. У Sportmax з’явилися нюдові туфлі карколомної висоти, а у Coach – класична версія з грубим ремінцем. Водночас Versace зробили ставку на готичний стиль, прикрасивши туфлі сміливим підбором та безліччю пряжок.

Балетки з квадратним носком

Таке взуття відмінно пасуватиме любителям класичного стилю. З огляду на їхню форму, найбільш вдалий вигляд матимуть балетки базових відтінків – в яскравих і “кислотних” кольорах такий тип взуття може бути безглуздим і втратить свій головний сенс. 

Балетки з квадратним носком поєднуються з класичними костюмами, брюками, широкими джинсами. 

banner

Залишити відповідь