Поєднання кольорів в одязі. Поради франківської стилістки

Ми часто милуємось ідеальними образами на світлинах в соцмережах. Вдало підібраний одяг, гармонійно доповнений аксесуарами. Все здається просто, але на ділі часто виникають труднощі. Складно правильно підібрати образ, коли не знаєш деталей та нюансів стилістики. Тому сьогодні вчимось правильно поєднувати кольори та дослуховуємось до порад франківської стилістки Олі Галушки.

  • Гра однакової насиченості. Намагайтеся працювати з однаковою насиченістю кольорів, якщо хочеться, щоб ваш комплект за ступенем сприйняття був найгармонійнішим. Для прикладу, приглушено-рожевий жакет у парі з приглушено-жовтими балетками чи будь-яке інше поєднання в аксесуарній групі або в основних виробах.
  • Акцентні кольорові рішення в аксесуарній групі. Інколи наважитися на покупку червоного верхнього одягу чи оранжевого топу не просто, і не завжди справа у сміливості. Ми думаємо про практичність і йдемо вже протоптаними стежинами. Проте спробуйте додати колір у ремінь, сережки, маленьку підвіску чи навіть в головний убір. Рівень лячності в такому випадку падає, адже це деталь, яка займає мало простору в комплекті. Спробуйте почати саме з аксесуарної групи.
  • Складні кольори та ті, у яких ви не до кінця впевнені, розташовуємо трохи далі від обличчя та портретної зони. Це золоте правило стайлінгу та безпрограшних рішень, адже в іншому випадку потрібно підключати ще роботу з лініями зовнішності, а саме підтоном і контрастністю.
  • Вектор уваги на верхній одяг. Важливо зберегти дистанцію та направляти цікаві кольорові рішення саме туди, якщо хочеться вразити себе та навколишніх однією деталлю. Мова йде не про швидкоплинні трендові рішення, а про силуети та форми, які довго будуть залишатися у ваших гардеробах. Інколи достатньо однієї речі, щоб освіжити свої комплекти.

Більше спостерігайте, аналізуйте образи, які вам сподобались та експериментуйте з образами!

banner