Речі, які варто залишити в минулому році: стилісти назвали головні антитренди 2023

Мода — як їжа — ви не повинні зациклюватися на одному блюді».
Кензо Такада, засновник бренду Kenzo

  1. Шарф-снуд

Цей аксесуар покинув модні подіуми вже декілька років тому, але на вулицях міста все ще зустрічається. Стилісти радять обрати шарфи, палантини чи хусточки цієї зими. Вони будуть актуальними у вашому образі.

2. Шубки Тедді

Мягенькі та теплі шубки були фаворитами модниць проятгом п’яти років та нарешті втратили свою актуальність. Якщо ви шукаєте зимовий верхній одяг, зверніть увагу на дублянкау-авіатор та коротку шубка з овчини.

3. Угги

Угги були на піку моди в 2010, але в зараз їм на зміну прийшли челсі на високій підошві, що підійдуть і до класичного, і спортивного одягу чи черевики-ковбої.

4. Шкіряні легінси

Цей тренд миттєво залетів на полиці модних бутиків, так само миттєво звідти вилетів. Стилісти порівнюють їх із леопардовими лосинами. Також в 2023 будуть неактуальними лосини зі штрипками, що стати неймовірно модними минулого року, зараз вони втрачають популярність. Найкращий вибір – придбати класичні чорні лосини.

5. Хутро

Шуби із натурального хутра вже давно вважають моветоном, адже це не гуманно, але тренди 2023 зайшли ще далі. Стилісти не рекомендують обирати речі навіть з хутряними елементами, такими як капюшон чи кишені.banner

Залишити відповідь