Шість модних тенденцій осінньо-зимового сезону (ФОТО)

Літній сезон вже ось-ось закінчиться, а значить потрібно переглянути не тільки свій гардероб, а й шкатулку з прикрасами.

З легкої руки світових дизайнерів, наступний сезон можна сміливо вважати часом неординарності і експериментів. Багатошарові ланцюжки, абсолютно різні сережки і улюблені цитати на браслетах – все це хіт майбутнього сезону. НВ STYLE пропонує шість тенденцій, які прийшли з модних показів.

Морська тематика

Незважаючи на те, що літо добігає кінця, морська тематика залишається актуальною ще на осінньо-зимовий сезон. Милі прикраси з якорями, рибками, морськими зірками, черепашками і будь-якими іншими символами моря – ідеальне придбання, адже такі аксесуари навряд чи втратять свою актуальність наступного літа. Такі прикраси продемонстрували Prada і Loewe в своїх колекціях під час показів.


j


Монограма

Якщо ви до цих пір не наважувалися придбати підвіску зі своїм ім’ям, то зараз саме час поповнити свою скриньку модною дрібничкою. Нехай тренд не новий, але в прийдешньому сезоні він принесе нове віяння. Особливо стильними будуть «персоналізовані» прикраси з цитатами, життєвим кредо або спогадом.


ll_03


Багатошаровість

У наступному сезоні дизайнери пропонують робити акцент на шиї за допомогою багатошаровості. Кілька ланцюжків і підвісок, одягнених одночасно, зроблять будь-який образ більш творчим і яскравим. Ви можете комбінувати різне золото або золото зі сріблом – цей тренд дозволяє експериментувати. Такий тренд продемонстрував модний будинок Dior в своїй останній колекції.


mm_01


Асиметричні сережки

Різні сережки були в моді цього сезону, але дизайнери вирішили продовжити тренд і продемонстрували нові прикраси на показах осінь-зима 2017/2018. Ви як і раніше можете не переживати з приводу втраченої сережки, адже її можна вдало скомбінувати з іншою. Такий тренд закликає експериментувати і виділятися.


bb_02


Масивність і максималізм

Дизайнери рекомендують не ховати в дальній ящик модні цього сезону масивні сережки, намиста, браслети або кільця, адже тренд продовжує жити. Переконайтеся, що у вашій скриньці є прикраси неординарних конструкцій і різних матеріалів. Не бійтеся комбінувати різні кільця і браслети, адже тренд багатошаровості застосується і в цьому випадку.


l_01

banner

Залишити відповідь