Стильний recycling. Прикарпатська майстриня переробляє брендові футболки на корсети

Майстриня з Перегінська Ірина Мельникович вже близько року створює неймовірні корсети, перешиваючи брендові футболки. Зі світом крою та шиття Ірина знайома давно, вона навчалась на закрійника ще в училищі. А до декрету навіть працювала в студії пошиття одягу. 

Ідею перешивати футболки на корсети дівчина побачила в Тік-тоці й вирішила спробувати її реалізувати. Вдалось не з першого разу, але Ірина не покидала спроб, вдосконалювала викрійки, змінювала деталі, поки не отримала той результат, який хотіла. 

Ірина ділиться, що на роботу її надихають інші майстрині, які створюють красу. Їй подобається сам процес створення нової речі: підбирати фурнітуру, слухати звук швейної машинки, насолоджуватись результатом готового виробу, а найбільше – чути вдячність від задоволених клієнтів! 


Дівчина обирає для корсетів вінтажні брендові футболки в магазинах стокових речей, шукає в інтернет-магазинах вживаних речей. Обов’язково обробляє тканину перед використанням, а вже тоді розпочинає шити корсети. Інколи замовники відправляють свої речі, які хочуть переробити. Для підкладки Ірина використовує чоловічі бавовняні сорочки. Цей матеріал добре тримає форму та дуже приємний до тіла. 

Такою творчістю Ірина дарує вживаним речам нове життя.

banner