Юна модель з Івано-Франківська просить допомогти потрапити на відоме реаліті-шоу

17-річна мешканка Івано-Франківська Вікторія Лепешко просить підтримати її у відборі до реаліті-шоу “Супер модель по-українськи”.

“Як кажуть, попытка не пытка, тож і я спробую, тримайте за мене кулачки, а ще краще голосуйте(з 15лютого)!! Буду безмежно всім вдячна)”, – написала вона у Фейсбуці.

“Всім привіт! Я з чудовго міста Івано-Франківськ. Студентка, модель (закінчила модельне агенство з дипломом). На даний час працюю викладачем дефіле, переважно в юних моделей. Моє хобі – це фото, я обожнюю фотографувати інших, а ще більше фотографуватись самій. Мені приносить велике задоволення відтворювати зовсім різні образи і це ніби відкриває мене з іншої сторни. Можливо мої параметри ще далеко де ідеал, але як і всі я прагну до кращого. Я займаюсь спортом, стараюсь вести здоровий спосіб життя. До недавна займалась професійно легкою атлетикою, але мала вибирати чи професійний спорт чи моделінг, як ви розумієте вибрала друге, але тіло в тонусі стараюсь підтримувати завжди. Я дуже вірю в те, що на анкеті мій шлях до “Супермодель по-українськи” не закінчиться, я хочу пройти далі і довести, що я дійсно можу і хочу”, – йдеться на сайті проекту, де можна за дівчину проголосувати з 15 лютого.

banner

Залишити відповідь