Пінцети – так, ножички – ні: поради франківської візажистки щодо ідеальних брів (ФОТО)

У світі є чимало технологій, які допомагають створити ідеальні брови та водночас, економлять час. Але як довершити образ справді ідеальними бровами – завдання, яке точно хвилює більшу частину жінок і не тільки.

Тому для читачів та читачок OGOGO! дипломована візажистка та бровістка шкіл Мілану та Варшави, засновниця студії  “Makeup House” Ольга Павлова, розповіла, які брови тепер у тренді, як підібрати ідеальні форму та колір брів, про переваги і недоліки воскової епіляції та багато інших цікавинок.

Бровістка розповідає, що задають тренд щодо брів дизайнери та  моделі.

«Зараз надзвичайно популярним є Інстаграм, де ми можемо щоденно слідкувати за зірками, модними показами, фешн-віками. Тому, мені здається, немає нічого дивного, що мода із подіумів іде не тільки на одяг, а й на макіяжі, зачіски.

Брови на сьогодні – це реально тренд. На них, напевно, більша увага звертається, ніж на очі та губи. Тобто, якщо у тебе брови гарно зроблені – це, фактично, половина макіяжу. Бровами можна навіть коригувати риси обличчя», – каже Ольга Павлова.

Популярними уже декілька років поспіль залишаються широкі брови. Дівчата намагаються запускати якомога ширші брови або домальовувати їх собі олівцем чи тінями, якщо фарба уже сходить. Популярністю також користуються різноманітні помадки, гелі, воски для укладки брів.

«Усе залежить від уподобаннь: широку брову можна укласти, зачесати, щоб вона була акуратною, а можна, навпаки, зробити більш природні брови. Але, все одно, ширина і натуральність залишаються. Тенденція серед дівчат нашого міста – доглянуті брови», – розповідає майстриня.

 

Для того, щоб підібрати ідеальну форму брів, треба дивитися на власну форму: на всі «злами», початок, закінчення брів.

«Має бути усе правильно та на своїх місцях», – каже Ольга Павлова.

Стосовно корекції брів, її варто підбирати, зважаючи на структуру волосинки: комусь підходить вищипування, а комусь – воскова епіляція чи шугаринг.

Для воскової корекції «підходящі» міцні за структурою, жорсткі брови, які швидко заростають, адже після епіляції трохи сповільнюють ріст волосків.

Краще не використовувати віск дівчатам, у яких ніжна шкіра, чутлива, вугрова, тобто сама по собі уже подразнена. Не варто робити воскові епіляції і перед важливими подіями. І це стосується не тільки воску, а й якихось радикальних змін своєї зовнішності, каже візажистка.

Для того, щоб створити дійсно ідеальні брови, існує чимало технологій. Серед відносно новинок – нарощення брів. Процедура направлена допомагати дівчатам, у яких перещипана брова або не заростає якась ділянка.

У процедурі нарощення брів використовують бровинки, схожі на матеріали, які використовують для нарощування вій, але більш рівної структури. Попередньо брови профарбовують, роблять потрібну форму і, фактично, докладають ті волоски, яких не вистачає. У процедурі використовують спеціальний клей, безпечний для шкіри. Скільки брови триматимуться, залежить від типу шкіри і сну. У середньому – це півтори-три тижні.

«Цю процедуру дуже рекомендую нареченим. Коли виконуються портретні зйомки, підмальовані брови, все одно, буде видно, а тут буде супернатуральний ефект», – каже візажистка.

Нарощування підходить і тим, у кого пошкоджені брови, є шрами, старі або невдалі татуажі.

Стосовно татуажу брів, то ця процедура залишається популярною. Ольга Павлова зазначає, що перевага процедури у тому, що можна зробити дуже натуральні брови. Мінус у тому, що на сонці колір вигоряє, вимивається, пігмент може посиніти, позеленіти чи почервоніти. Процедура достатньо дорога і болюча, а також потрібні регулярні корекції.

Серед новинок також біофіксація брів. Процедура підходить дівчатам, у яких закручені брови: спеціальними препаратами їх укладають та вирівнюють. Ефект зберігається у середньому до  2 місяців. Брови у цей період можна фарбувати, однак фарба, звісно, буде вимиватися і з волосинки, і зі шкіри.

Стосовно підрізування брів, тут варто бути дуже обережним.

«Не рекомендую взагалі клієнтам брати вдома ножиці в руки: пінцети – так, ножички – ні. Дівчата дуже захоплюються, і стрижка перетворюється у дірки у бровах», – каже бровістка.

брови4

Для того, щоб підібрати правильний колір для фарбування брів, потрібно, у першу чергу, звертати на колір волосся. Якщо ж дівчина змінила колір волосся, то варто зважати на корені.

«Звісно ж, усе залежить і від контрастності обличчя, шкіри, очей. Самостійно інколи можна підібрати правильний відтінок, а деколи просто не вдається. Для майстрів, звичайно, це легше, бо вони знають усі правила, нюанси, дивляться загально на образ і як дівчина у житті любить малюватися», – каже візажистка.

Для блондинок варто підбирати не найсвітліші і не найтемніші брови. Це можуть бути русяві, пшеничні відтінки, залежно від блонду: чи це теплий колір, чи холодний.

Для русявих дівчат підходять, відповідно, русяві відтінки: можна підбирати у тон або на півтону темніші.

Для брюнеток варто підбирати відтінки у тон,  або на півтону світліші.

Щодо дівчат, які фарбують волосся чорною фарбою, їм теж не можна робити чорні брови. Варто додавати трохи коричневого тону, щоб виходив насичений відтінок «чорний шоколад».

«До того ж, чорні фарбники можуть залишати на шкірі синьо-фіолетові відтінки. Це помітно і не дуже красиво», – каже бровістка.

Рудим дівчатам варто використовувати теплі відтінки коричневих фарбників.

Щодо графітових відтінків, то, як розповідає візажистка, вони, у принципі, нікому не пасують, окрім «холодних» блондинок. Однак і у цьому випадку сіруватість варто додавати у якийсь русявий відтінок.

Стосовно того, чим фарбувати брови: фарбою чи хною, тут теж усе індивідуально.

N0bh8iTU-9o

Фарба тримається на волосині стільки ж часу, як і хна – близько місяця, але вибір залежить від структури волосинки. Єдине, чим відрізняється фарба від хни – стійкістю на шкірі.

«Фарба не призначена фарбувати шкіру, але всі звикли, що після фарбування залишається красивий контур. Дівчата хочуть дуже інтенсивного кольору, але неможливо досягнути яскравих кольорів фарбою, більше можна зробити хною», – каже візажистка.

Однак не варто забувати, що хна, як і фарба, може викликати алергічну реакцію у дівчат з чутливою шкірою. Тому перед фарбуванням варто зробити пробний варіант: нанести фарбу на шкіру руки та зачекати день, тому що алергія проявляється по-різному. Ознаки алергії: почервоніння, набряк, або і те і інше, свербіж. Алергічна реакція може бути не на хну, а на один зі складників фарб або окисник, але це буває дуже рідко.

Візажистка зауважила, що кількість дівчат, які доглядають за бровами самостійно вдома і звертаються за допомогою у салони краси приблизно 50 на 50%.

«І все-таки, збільшилася кількість дівчат, які приходять до майстра, бо вдома не завжди є правильне освітлення, як мінімум. Як максимум, не завжди точно можна підібрати для себе ідеальну форму брів. Можна вивести форму разом із майстром, і підтримувати її вже вдома. Головне – не перегнути палицю. Багатьом дівчатам якийсь період вдається дивитися за бровами вдома, а потім десь одну бровинку зайву вищипнула з одного боку, почала рівняти з іншого і, відповідно, перещипала вже. Це трапляється дуже часто. Тоді ми щось замальовуємо, або донарощуємо, або починаємо відрощувати знову», – розповідає бровістка.

Звісно ж, поради підходять не тільки дівчатам, але й чоловікам, які доглядають за бровами.

Ціни на корекцію брів у середньому коливаються від 50 до 300 гривень – у залежності від процедури.

«Процедур для брів зараз дійсно дуже багато, і засобів теж. Все залежить від бажання і гаманця», – підсумовує Ольга Павлова.

banner

Залишити відповідь