Що з’їсти, щоб схуднути: поради від богатиря-рекордсмена Володимира Пиндуса

Хочете очистити свій організм але не знаєте, з чого почати, або чиїх порад прислухатися?

Команда OGOGO! та рекордсмен України, 6-ти разова найсильніша людина Прикарпаття Володимир Пиндус зможуть допомогти! 


Продовжуємо спільну рубрику “Поради чемпіона”, у якій персональний тренер Володимир Пиндус розкаже, як правильно займатися спортом – що вживати, як відпочивати та тренуватися.
Після новорічно–різдвяних свят тема, яка починає турбувати багатьох людей: як схуднути, підготувати своє тіло до літа і пляжного сезону. Про це й розповість Володимир Пиндус у наступній статті:

пиндус

Організм людини – це надзвичайно складний механізм, для роботи якого потрібна енергія. Енергію ми отримуємо з харчування. Мабуть, всі вже чули чи бачили на етикетках всіх продуктів харчування пишуть: «Енергетична цінність « __ Ккал». Це і є та енергія, якою живиться наш організм. На етикетках також можна знайти і вміст білків, жирів та вуглеводів. Кожний грам білку, жиру і вуглеводів має свою енергетичну цінність. Один грам білку відповідає 4 Ккал, один грам жиру відповідає 9 Ккал та один грам вуглеводів відповідає 4 Ккал. Співвідношення жирів, білків, вуглеводів та загальна кількість калорій – це те, що необхідно коригувати і знати для того, щоб набрати вагу, схуднути чи утримувати вагу на поточному рівні. Добова норма Ккал для чоловіків від 2200 Ккал та від 1500 Ккал для жінок. Трохи розібрались з «паливом» для нашого організму, а тепер розберемось із нашим організмом.

Кожна людина в процесі свого буденного життя має витрати енергії. Ці витрати пов’язані з нашими безпосередніми функціями (думати, дихати, перетравлювати їжу і т.д.). На це все, в залежності від віку, статі, зросту та ваги, потрібна різна кількість енергії. Тому, хлопцю, який важить 80 кг віком 22 роки та щоденно займається спортом, потрібно буде 2800 Ккал та навіть більше, в залежності від тривалості фізичних навантажень. А от дівчині вагою 50кг віком 22 роки, яка веде сидячий спосіб життя та не займається спортом, потрібно буде лише 1600-1800 Ккал. Однак, ці цифри є узагальненими. Для кожної людини норму Ккал на добу та співвідношення білків, жирів, вуглеводів треба вираховувати індивідуально, зважаючи на потреби схуднення, набір ваги чи збереження поточної ваги. І це справа не самої людини, а дієтолога або тренера.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОЧИЩЕННЯ ОРГАНІЗМУ, ПРОГРАМИ ДЕТОКС ВІД БОГАТИРЯ-РЕКОРДСМЕНА ВОЛОДИМИРА ПИНДУСА

Тренер або дієтолог має знати Ваші вік, вагу, ріст, спосіб життя (сидяча робота, відсутність фізичних навантажень чи дозована фізична активність, щоденна фізична активність) та мету схуднення або набору ваги і відносно цього вирахувати норму індивідуально для Вас. А Ви вже, у свою чергу, повинні дотримуватись норми кількості калорій та співвідношення білків, жирів, вуглеводів.

Відповідаючи на основне питання – «що з’їсти щоб схуднути», можна дати чітку відповідь: «можна їсти все!». Тільки при цьому дотримуватись норми кількості калорій продуктів та співвідношення білків, жирівта вуглеводів.

Зараз багато з Вас скажуть: «Та ну, це нереально, я буду їсти гамбургери і худнути? Так не може бути.» Насправді може! Якщо Ви будете вести активний спосіб життя, тренуватись у спортзалі і дотримуватись вірно підрахованої норми калорій та співвідношення білків, жирів, вуглеводів, ви будете худнути! В історії є факти про професійних атлетів, які дозволяли собі споживати 12000 Ккал (частково за рахунок «швидкого харчування») і при цьому не тільки не набирали вагу, але і відмінно виглядали та мали «кубики» пресу, але щоденно тренувались по 4-6 годин. Ось Вам і відповідь на основне питання.

Ведіть активний спосіб життя, тренуйтесь з кваліфікованим тренером, дотримуйтесь рекомендованої для Вас норми Ккал та співвідношення білків, жирів, вуглеводів – і будете худнути чи набирати вагу відносно Вашої потреби.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поради чемпіона: богатир-рекордсмен Володимир Пиндус про Омегу 3 і спорт

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  ЧОМУ ВОДА ВАЖЛИВА ДЛЯ ЗДОРОВ’Я: РАДИТЬ БОГАТИР-РЕКОРДСМЕН ВОЛОДИМИР ПИНДУС

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МІФИ ТА ПРАВДА ПРО ПРОТЕЇН ВІД БОГАТИРЯ-РЕКОРДСМЕНА ВОЛОДИМИРА ПИНДУСА

banner

Залишити відповідь