Франківська тренерка розказує, як навчитись кайфувати від спорту

Людське тіло – унікальний механізм. Хоча всі ми влаштовані однаково, кожен має свої особливості, різний рівень підготовки та витривалості. Ми поцікавились у фітнес-тренерки, чому одні люди відчувають від тренувань приплив енергії та хорошого настрою, а інші навпаки – втому та тотальне виснаження і що з цим можна зробити.
Як навчитись отримувати насолоду від занять, адже це необхідно для підтримання здорового тіла.

Інструкторка тренажерного залу та групових занять Олена Виноградова-Шендрик розповідає, що на відчуття під час занять спортом впливає безліч факторів: вік, стиль життя, харчові звички і навіть темперамент. Важливо підібрати для себе комфортні тренування. Спробувати заняття різної інтенсивності на навантаженості, аби не виснажувати організм надміру.

Також не варто забувати про здоровий режим. Експертка наголошує, що обов’язково спати не менше 8 годин, щоб тіло встигло відновитися після тренувань. Здоровий відпочинок не менш важливий, ніж фізичні навантаження.

Потрібно приділити особливу увагу харчуванню. Перед тренуванням їсти не варто, вам буде важче виконувати вправи, може навіть знудити. Але й голодним приходити не можна – в організмі падає рівень глюкози. Це викликає слабкість, запаморочення і втрату сил. При порожньому шлунку організм людини спалює той вид жиру, який забезпечує людський його енергією. В результаті чого сповільнюються процеси метаболізму, і порушується обмін речовин.


Всі ці фактори можуть впливати на ваші враження від тренування. Але найважливіше – знайти те, що подобається. Якщо вам не підходить фітнес чи тренування в тренажерному залі, спробуйте будь-який інший вид фізичної активності. Це може бути волейбол, танці, плавання, акробатика та багато іншого. Відвідуйте різні заняття, аби зрозуміти, що приносить найбільше задоволення.

banner

Залишити відповідь