Франківка увійшла в п’ятірку найкрасивіших жінок Європи

Відбувся найбільший європейський конкурс краси «Mrs European Nation Globe», який проходив цього року в Афінах 23-26 жовтня.

Ірину Васкул – вихованицю модельної школи «Ювента» та Тетяни Герасимівни Терсенової, запросили на кастинг до Києва в продюсерську агенцію LADY MILLION agency. Де Ірина виборола звання Mrs Ukraine Globe, а 26 жовтня представила Україну на міжнародній арені у Європі, увійшовши у TOP 5 найкрасивіших жінок Європи, та здобула титул однієї з віце-міссіс «Mrs European Nation Globe», також франківську красуню запросили до Китаю наступного року, представляти нашу країну світовому конкурсі Globe! Національним директором Mrs Globe та Mrs European Nations в Україні є Ірина Келлер.

Це вже не вперше Ірина бере участь в конкурсах краси. Вона була учасницею «MRS.UKRAINE WORLD-2018», де перемогла у номінації “Mrs. Ukraine Planet” і виборола право представляти Україну на однойменному конкурсі. 

Окрім участі в конкурсах краси, Ірина активно волонтерить від початку повномасштабного вторгнення, дівчина проводить масштабні збори для закупівлі обладнання на фронт. 

У вступній частині конкурсу, коли кожна учасниця має хвилину для самопрезентації, Ірина виступала майже 4 хвилини, де учасниця підняла питання війни в Україні! Також дівчина неодноразово виходила з українським прапором, а учасницю з росії вся делегація з України  ігнорувала.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Irina_Vaskul (@irina_vaskul)

banner