ТОП-5 продуктів, які відбілюють зуби

Відбілювання зубів – одна з найпопулярніших процедур у стоматологічних клініках всього світу. І це не дивно!

Доведено, наприклад, що красива посмішка на 28% збільшує шанси отримати підвищення на роботі. А, на думку американських дослідників, саме помішку 58% чоловіків у віці від 22 до 45 років оцінюють у першу чергу, а вже потім дивляться в очі і переводять погляд на груди.

ELLE розповів, які продукти і чому допоможуть зберегти емаль бездоганною, видалять наліт, а заодно і додадуть впевненості в собі. Чи варто говорити, що повноцінну гігієну порожнини рота і регулярні візити до стоматолога при цьому ніхто не відміняв?

ТВЕРДІ ОВОЧІ ТА ФРУКТИ

Тверді продукти допомагають видалити плями з емалі і, тим самим, створити білосніжний ефект – таке природне м’яке експрес-чищення. Мова, в першу чергу, про сирі яблука, селеру і моркву. Ці продукти близькі до ідеалу – у них мало калорій, маса поживних речовин, вони забезпечують масаж ясен, що сприяє кращій циркуляції крові, і зберігають здоров’я тканин порожнини рота. Крім того, ця “трійка” допомагає збільшити кількість слини – важлива умова для профілактики карієсу.

yabluko

ПОЛУНИЦЯ

Порада не по сезону, але її варто запам’ятати. Улюблена садова ягода – відмінний союзник в боротьбі за бездоганну посмішку. Причина – високий вміст натурального підсолоджувача ксиліту, який, на відміну від традиційного цукру, зубам не шкодить, а, навпаки, знищує бактерії, що утворюють неприємний наліт. Крім того, він допомагає процесу ремінералізації тканин, підтримує оптимальний рН і перешкоджає зношенню емалі – зуби виглядають “чистішими”.

polunytsya

ЦИТРУСОВІ

Всі цитрусові – лимон, помело, мандарин, апельсин і псевдо-цитрус ананас – сприяють рясному слиновиділенню, завдяки чому зуби збагачуються кальцієм, фосфором і іншими мінералами, що підвищують стійкість до карієсу. Тільки пам’ятайте, що все добре в міру – надлишок кислоти, навпаки, може призвести до пошкодження емалі.

SONY DSC

КОРІНЬ ІМБИРУ

Корінь імбиру має антибактеріальні та протизапальні властивості, які дуже важливі для людей, які страждають пародонтитом.

imbyr

БАЗИЛІК

Пряна італійська трава – відомий природний антибіотик. Базилік має феноменальну здатність зменшувати кількість шкідливих бактерій в порожнині рота і перешкоджати їх згубному розмноженню на емалі. Сміливо додавайте ароматні листя в салат і частіше посміхайтеся.

bazylik

 

banner

Залишити відповідь