ТОП-7 оригінальних та універсальних подарунків до Дня святого Валентина (ФОТО, ВІДЕО)

Наближається День святого Валентина, який став традиційним святом закоханих. Чоловіки та жінки різного віку намагаються потішити людей, до яких відчувають любов. Багато з них проводять у пошуках подарунку багато часу.

Звісно, можна подарувати парфуми чи букет квітів, але ж хочеться оригінальності. Тому Огого! вирішив допомогти закоханим і підібрав ТОП-7 універсальних та небанальних подарунків.

Бетонний горщик зі скандинавським мохом

Цей предмет декору стане чудовим подарунком для людини, яка любить створювати атмосферу затишку навколо себе. А ще для тих, кому до душі оригінальність.

Сам горщик може бути найрізноманітнішої форми, кольору. Це стосується й моху, який, до слова,  живиться вологістю повітря (пункт для ліньтюхів).

Для коханої людини, яка любить мімішності, можна замовити горщики з милими малюнками.

У Франківську такі предмети декору створює майстриня Юлія Валігура. 

Букет із фруктів та/чи овочів

Букети завжди були і будуть універсальним подарунком. Але камон! Можна підійти до справи серйозніше і подарувати букет, який не зів’яне за кілька днів. Хіба зіпсується, якщо шкода буде їсти.

Букет може бути як фруктовим раєм, так і ідеєю зварити борщ. Заодно можна перевірити, які у коханого чи коханої кулінарні здібності.

Створити букет може франківський бренд  Flover. Або виділіть трохи часу та проявіть фантазію самі. У вас обов’язково вийде!

Сертифікат на тату

Якщо знаєте, що коханій людині подобаються тату – чудова можливість її потішити. Це хороший подарунок як для вже “забитих”, так і для тих, хто ніяк не може наважитися зробити перше татуювання.

Головне – обрати хорошого тату-майстра. Як? Про це Огого! розповідала Анастасія Брильова. 

Скретч-карта

Мабуть, найпопулярніший подарунок 2017. Але для людини, яка любить мандри, це ідеальний варіант. А ще скретч-карта може стати поштовхом подорожувати, дізнаватися щось нове разом.

“Колекціонувати” за допомогою таких мап можна міста України, Європи чи цілий світ – кому що більше до душі та по кишені.

Знайти скретч-карти можна чи не у всіх сувенірних магазинах Івано-Франківська.

Шампанське Cloudem 

Якщо людина, якій хочете зробити подарунок, інстаграмер чи інстаграмерка або любить усе незвичне – безалкогольне шампанське з блискітками підійде ідеально. Кольори напою різноманітні – від небесного до срібного.

Можна презентувати пляшку шампанського в подарунковій коробці разом із улюбленими солодащами коханого/коханої чи з милою листівкою.

Замовити безалкогольний напій можна на офіційних сайтах в Інтернеті.

клоудем

Портупея

Чомусь прийнято, що це інтимний жіночий аксесуар. Однак портупеї є й чоловічі.  Та й для повсякденного образу – чудовий аксесуар.

Якщо хочете справді здивувати кохану людину, то портупеї здатні на це. Можна піти далі й презентувати шкіряну маску чи стрепи. Що це і для чого розповідала засновниця марки Miss Adler Марія Націй.

Футболка, що передає ідеї екзистенціалістів 

Для людей, які захоплюються філософією, подарунок повинен бути відповідний.

У Франківську створили бренд одягу “Экзист” – від слова екзистенція.

Через одяг ідейники намагаються відображати ірраціональність реальності, відповідальність за свободу, якою нагороджена кожна людина з народження і надихати займатися улюбленою справою, творити, цінувати свободу і вибирати себе.

Який би ви не обрали подарунок, пам’ятайте, головне – щирі емоції.

Кохайте і будьте коханими!

ФОТО: матеріали Огого!, Інтернет.

ВІДЕО: Марина Бакун

 

banner

Залишити відповідь