Як 60-річна японська пара стала популярною та зібрала 700 тисяч підписників в Instagram (ФОТО)

Стильні парні наряди, колаборація з відомим японським дизайнером і 728 тисяч підписників в Інстаграмі, – шістдесятирічне подружжя Цуеші Секі і Томі Секі, яких світ знає як Бон і Пон, стали справжніми інтернет-зірками.

“Чи стоять вони біля твору мистецтва, на тлі океану або перед своїм будинком, це не має значення. Сотні тисяч фанатів, які перетворили звичайну японську пару в онлайн-суперзірок, насправді зацікавлені тільки в одному: у що вони вдягнені”, – пише The Guardian.

Стильне подружжя, яке разом уже 38 років, фотографується в оригінальних парних нарядах, які вони намагаються підбирати до місця зйомки. Пара зізнається, що вони раді тому, що багато медіа вже назвали їх іконами стилю, але насправді вони одягаються в “простий і недорогий одяг, який може дозволити собі кожен”.

Бон і Пон познайомилися на фестивалі токійської арт-школи за часів свого студентства. Надалі Цуеші почав працювати за фахом в області дизайну і маркетингу, а Томі присвятила себе вихованню їх дитині.

Саме своїй донці літнє подружжя зобов’язане своєю швидкою і несподіваною популярністю. “Вона взяла наші фото і опублікувала їх у своєму Інстаграм-акаунті. Вона отримала безліч коментарів, так що запропонувала нам створити свій власний профіль”, – зізнаються вони.

В наступному місяці Бон і Пон запускають свою лінійку одягу в колаборації з японським дизайнером Ісетаном Мітсукоші, яку вже почали просувати в своєму Інстаграмі.

Джерело – Новое Время

banner

Залишити відповідь