Як досягти максимальної ефективності від лазерної епіляції

 Лазерна епіляція – найефективніший спосіб позбутись небажаного волосся на тілі. Адже цей спосіб діє не на волосину, а на волосяний фолікул, що забезпечує значно триваліший ефект. Ось декілька простих та дієвих порад , які допоможуть досягти найкращого результату:

 1. Не видаляйте волосся з коренем за 4-6 тижнів перед процедурою: діє на волосяні фолікули, тому важливо, щоб у них були видимі волоски. Якщо ви видаляєте волосся з коренем, наприклад, за допомогою воску чи епілятора, за 4-6 тижнів перед процедурою, це може знизити ефективність лазерної епіляції.


2.  Уникайте відкритого сонця та не відвідуйте солярії. Від дії ультрафіолетових променів лазерна епіляція може бути більш болісною та менш ефективною. Рекомендується уникати сонця та засмаги щонайменше за два тижні до процедури.

3. Перед процедурою поголіть бритвою ділянку, яку збираєтесь епілювати. Це найвдаліший вибір, адже надто довге волосся не буде заважати проводити процедуру, але й волосяний фолікул, на який діятиме лазер, залишиться цілим, на відміну від інших способів епіляції.


4. Не наносьте кремів та лосьйонів перед лазерною епіляцією. Косметичні засоби можуть забруднити шкіру та зменшити ефективність процедури.

 5. Перед процедурою лазерної епіляції припиніть вживання певних лікарських засобів, які можуть збільшити чутливість шкіри до світла, наприклад, антибіотики, препарати ретинолу та деякі засоби для лікування акне.


6. Варто проконсультуватися з дерматологом перед тим, як відвідувати кабінет епіляції. Спеціаліст надасть додаткові поради щодо підготовки до процедури. Він також зможе розповісти про можливі побічні ефекти лазерної епіляції та процедуру відновлення після неї.

 7. Відмовтеся від солодкого та жирного харчування напередодні епіляції. Такі продукти можуть збільшити кількість себуму на шкірі та забруднити її, що може знизити ефективність лазерної епіляції.


8. Не плануйте процедуру під час менструації, оскільки в її дні шкіра може бути більш чутливою до болю та може зрости ризик побічних ефектів.

Дотримуйтесь порад вашого майстра перед процедурою та після неї, аби бути задоволеною результатом на всі 100 відсотків та уникнути небажаних побічних ефектів. Насолоджуйтесь гладенькою шкірою та будьте здорові!

banner