Будьте здорові! Підбірка червневих акцій і знижок на медичні послуги у Франківську

Багато людей влітку обирають активний спосіб життя: проводять час у мандрах, полюбляють відпочинок на природі, займаються спортом, фізичними активностями. Здорове тіло та енергія дають змогу сповна насолоджуватися літнім сезоном. А щоб бути здоровими, активними, відчувати комфорт і впевненість, слід регулярно проходити медичні огляди й профілактичні обстеження.

Медцентри та клініки Івано-Франківська пропонують мешканцям сезонні та постійні акції і знижки на свої послуги. Для зручності команда OGOGO! зібрала їх в одну підбірку.

Медична лабораторія “Ескулаб”

У червні медична лабораторія “Ескулаб” пропонує перевірити щитоподібну залозу і здати безкоштовно аналіз на тиреотропний гормон. Зниження або підвищення рівня ТТГ впливає на весь організм, на емоційний та фізичний стан.

Замовити аналіз на тиреотропний гормон безкоштовно можна на сайті (для цього потрібно дозволити сайту доступ до геоданих та вибрати населений пункт), або в будь-якому відділенні медичної лабораторії “Ескулаб” у містах Івано-Франківської області. Вартість аналізу складає 1 грн, відбір біоматеріалу оплачується додатково у розмірі 50 грн.

Крім того з початку повномасштабної війни, “Ескулаб” запустила соціальні ініціативи, які дають змогу кожному здати життєво необхідні лабораторні дослідження безкоштовно. Кожного місяця на сайті лабораторії та в соцмережі можна знайти актуальну інформацію про знижки та спеціальні пропозиції. Крім того діє програма лояльності для постійних клієнтів та знижка 10% при купівлі аналізів на сайті. 

“Ескулаб” засуджує збройну агресію росії проти України й активно допомагає державі та військовим. В компанії діє постійна знижка на лабораторну діагностику для військових та людей, які внутрішньо переміщені. Для системної допомоги “Ескулаб” заснувала однойменний благодійний фонд, який займається виготовлення сухих наборів їжі “Файний борщ”, “Файна зупка”, “Файний сніданок” та доставкою медикаментів на передову.

Довідково. Українська медична лабораторія “Ескулаб” була заснована у 2009 році, засновниками є лікарі Сергій Дядюшко, Станіслав Луговський та Денис Мельник. “Ескулаб” постійно розвиває мережу відділень, щоб зробити послуги зручнішими та доступнішими для клієнтів. На цей час налічується понад 160 пунктів забору біоматеріалу у 75 населених пунктах. В Івано-Франківській області відділення є в обласному центрі, а також Коломиї, Калуші, Долині, Надвірній та Рогатині. 

Сайт медичної лабораторії “Ескулаб” – за посиланням

Прикарпатський діагностичний центр “Євроклінік”

Прикарпатський діагностичний центр “Євроклінік” — інноваційний заклад, де надаються послуги згідно з європейськими стандартами за трьома напрямами: магнітно-резонансна томографія (МРТ); комп’ютерна томографія (КТ) та сцинтиграфія.

Обстеження проводяться на сучасному обладнанні, яке забезпечує високу якість результатів та дозволяє здійснювати додаткові обстеження. Потужні апарати американської фірми «General Electric» (США) є гарантією виявлення порушень навіть на ранніх етапах розвитку.

Тут працюють кваліфіковані лікарі-рентгенологи, що мають значний досвід та науковий доробок. Центр співпрацює з провідними клініками Європи, де персонал проходить практику. Саме тому надає діагностичні та лікувальні послуги на найкращому світовому рівні.

“Якісна та детальна діагностика – це значна частка правильно поставленого діагнозу. Ми невтомно працюємо кожного дня, щоб якомога більше людей могли оцінити стан свого здоров’я та виявити найменші порушення. Саме тому наша місія – надавати висококваліфіковані медичні послуги на європейському рівні”, – зазначають у “Євроклінік”.

Кредо «Євроклінік» – потреби пацієнта понад усе, адже ваше здоров’я є найважливішим для нас.

Постійні акції:

 • знижка до 10% на послуги МРТ та КТ при повторних обстеженнях у динаміці;
 • знижка 10% на послуги МРТ та КТ для медичних працівників та студентів медичних закладів;

Сайт Прикарпатського діагностичного центру “Євроклінік” – за посиланням

Центр дерматології та косметології “Івадерм”

Щоб бути здоровим і красивими, не менш важливо ретельно доглядати за шкірою. У центрі “Івадерм” ви зможете отримати кваліфіковану консультацію дерматолога, дитячого дерматолога, лікаря-косметолога, трихолога та подолога.

Мета діяльності центру косметології та дерматології – допомогти своїм клієнтам досягти внутрішньої гармонії, повернути красу та впевненість у собі.

Наразі в “Івадерм” діють такі акції:

 • Лазерна епіляція бікіні – 500 грн;
 • Лазерна епіляція ніг (повністю) та підпахви – 1600 грн;
 • Контурна пластика губ – 2500 грн;
 • Мезотерапія очей – 1500 грн (замість 2000 грн).

У закладі перед лазерною епіляцією або будь-якою іншою процедурою спеціаліст заздалегідь вас проконсультує та ніколи не надасть послугу, якщо вона насправді не потрібна.

Сайт центру “Івадерм” – за посиланням

Клініко-діагностичний центр

На базі Клініко-діагностичного центру існує реабілітаційне відділення, де можна пройти лікування як амбулаторно, так і стаціонарно.

Тут працюють з різними патологіями, серед яких інсульти, черепно-мозкові травми, захворювання опорно-рухового апарату, наслідки спортивних травм.

Пацієнтам пропонують індивідуальні заняття з реабілітологом та проведення фізіотерапевтичних процедур із застосуванням сучасного обладнання. Люди,які перебувають на стаціонарному лікуванні, є під цілодобовим моніторингом персоналу та забезпечені дієтичним харчуванням. А головне – все це в комфорті та з індивідуальним підходом до кожного.

Мета реабілітації – максимально відновити втрачені функції та повернутися до повноцінного життя. Адже життя – це безцінний дар Божий!

Сайт Клініко-діагностичного центу – за посиланням

Офтальмологічна клініка Lux Vision

У профілактичних цілях доросла людина відвідує офтальмолога раз на рік. А от, щоб вчасно помітити захворювання у дитини, то варто обстежувати її кожного року від народження. Тому що діти раннього віку не скаржаться на проблеми зору. Така частота дозволяє контролювати стан зору, вчасно помітити його погіршення та швидко розпочати лікування.

Лікувально-діагностичний центр Lux Vision у Франківську пропонує сучасний підхід до діагностики та терапії. До ваших послуг:

 • консультація дітей і дорослих;
 • ретельне обстеження з використанням найновішого обладнання;
 • лікування офтальмологічних захворювань та травматичних ушкоджень ока;
 • підбір окулярів і контактних лінз;
 • лікування міопії нічними лінзами у дітей і дорослих;
 • лікування кератоконусу за допомогою спеціальних м’яких лінз.

У клініці діють такі знижки на постійній основі:

 • -30 % для військових;
 • “Пакет сімейний”: при обстеженні двох дорослих і дітей -20 % від загальної суми;
 • -20 % для людей вікової категорії 60+;
 • -10 % “Сонячним дітям”;
 • -10 % “Раннім пташкам”;
 • також діє акція “Дитячий пакет” (для дітей, які тільки будуть йти до школи) – обстеження за 1 грн.

Перевірка зору майбутньому першокласнику за 1 грн!

Профілактичний огляд дитини включає:

 • перевірка зору на електронних таблицях;
 • тест на визначення косоокості;
 • комп’ютерна діагностика зору (педіатрична камера «Plus Optix»);
 • ретиноскопія.

Такий огляд здійснюється разово та коштує 1 грн (за попереднім записом).

Дні прийому – понеділок та п’ятниця. Пропозиція діє до 01.09.2023 року.

Акція “Оправа за 1 грн”

При замовленні окулярних лінз відомих брендів Divel Italia, Carl Zeiss, Essilor, Seiko та Optimize в нашій оптиці, Ви зможете отримати оправу зі спеціальної колекції всього за 1 грн. Також у Lux Vision діють знижки по карті постійного клієнта.

Сайт Lux Vision – за посиланням

Медичний центр “МедЛав”

Медичний центр “МедЛав” — простір вашого здоров’я та відмінного самопочуття!

Саме тут для вас працює команда досвідчених і компетентних лікарів, які допоможуть побороти недуги та призначать ефективне лікування.

До того ж для зручності клієнтів створено простір, де за короткий проміжок часу ви зможете отримати необхідні медичні довідки державного зразка для водіння автотранспортними засобами, суттєво заощадивши власний час.

Також серед послуг медичного центру “МедЛав”:

 • проведення профілактичних медичних оглядів;
 • проведення психіатричних і наркологічних оглядів із видачею сертифікатів;
 • проведення медичного огляду для отримання дозволів на зброю;
 • медична форма 086/о — довідка, яку обов’язково мають подавати абітурієнти при вступі до навчальних закладів всіх рівнів акредитації.
 • лабораторні дослідження;
 • виїзні медичні огляди;
 • консультації:
  • лікарів-терапевтів:
  • невропатолога;
  • отоларинголога;
  • психіатра;
  • нарколога;
  • сімейного лікаря.
 • проведення первинних та періодичних медичних оглядів на підприємствах, згідно Наказу №280 від 23.05.2001 та Наказу №246 від 21.05.2007. Виїзні медичні огляди.

Медичний центр “МедЛав” – за посиланням

Медична лабораторія “Пріма МЕД”

Працює за найсучаснішими стандартами медицини та використовує обладнання останнього покоління світового класу. Усі дослідження в лабораторії дають можливість пацієнту швидко отримати високо точний результат. Толерантність, конфіденційність, ефективність, безпека, індивідуальний підхід до кожного пацієнта — пріоритети роботи.

Медична лабораторія “Пріма МЕД” продовжує працювати в режимі військового часу. Загальний аналіз крові та група-резус для ЗСУ, поліції – БЕЗКОШТОВНО.

Також у медцентрі “Пріма МЕД” можна безкоштовно отримати розрахунки індивідуальних ризиків за програмою PRISCA. В основі цієї програми комплексна математична оцінка результатів даних біохімічного дослідження крові матері, ультразвукового дослідження плоду, та цілого ряду так званих коригуючих факторів. Для отримання розрахунків вагітній потрібно зробити УЗД плоду та здати кров з вени для біохімічного аналізу.

Крім того “Пріма Мед” дарує знижку з нагоди 27-річчя!

З 16 червня по 30 червня 2023 року можна отримати -27% знижки на всі пакетні послуги.

ГОЛОВНА УМОВА: публікація в сторіс (рекомендація, привітання з нагоди ДН, відгук) + активна відмітка сторінки!

Промокод на знижку надішлють у дірект кожному, хто виконає умови.

А також є можливість отримати подарункові сертифікати у O’Zero SUP club: два на 600 грн, один на 800 грн та один на 1500 грн.

Сайт “Пріма МЕД” – за посиланням

banner

Залишити відповідь